Na hlavní obsah

Produkty v porovnávači

Cyklotrenažéry

Cyklotrenažér je skvělým fitness strojem - trenažérem jízdy na kole - který je s oblibou využíván i jako suchá příprava cyklistů mimo sezónu. Oproti rotopedu vyniká...

Cyklotrenažér je skvělým fitness strojem - trenažérem jízdy na kole - který je s oblibou využíván i jako suchá příprava cyklistů mimo sezónu. Oproti rotopedu vyniká přesnějším nastavením zátěže a dokonalejší simulaci jízdy na kole. Proto je ideální pro udržování fyzické kondice a vytrvalosti.

Důležitou vlastností cyklotrenažérů je způsob šlapání, který je tradičně bez volnoběhu, na rozdíl právě od rotopedů. V našem sortimentu naleznete širokou škálu cyklotrenažerů od základních modelů pro rekreační domácí využití až pro profi stroje vhodné pro vrcholové sportovce, do fitcenter či komerčních posiloven.

Přesná velikost a správné nastavení cyklotrenažéru je velmi důležitá. Při výběru tak sledujte, pro jakou maximální výšku postavy je stroj vhodný, zda má vertikálně i horizontálně nastavitelné sedlo a samozřejmě nepřekračujte maximální nosnost.

S cyklotrenažéry značky inSPORTline je také spojena řada exkluzivních výhod. Mezi největší patří služba servis u zákazníka (v případě poruchy budeme provádět opravu u vás doma, nemusíte složitě stroj zasílat zpět nám) nebo rozšířená záruka 10 let.

Tipy pro zájemce o cyklotrenažéry:

Cyklotrenažéry

Proč nakupovat u nás?

Akce a slevy na email
Akční newsletter