Na hlavní obsah

Produkty v porovnávači

Za hranicemi všednosti: Kinomap mění svět domácího tréninku

Less “at home”, more “out there” - Méně doma, více venku, takové je motto fitness aplikace Kinomap, s níž pojem domácí trénink nabývá zcela nové dimenze. Tato revoluční platforma vás jedinečným způsobem propojí s celým světem, aniž byste vytáhli paty z domu. Ať už doma běháte, jezdíte, šlapete nebo veslujete, Kinomap vás přenese na trasy tisíců koutů planety. Váš trénink už nikdy nebude stejný. Interaktivní jízda kolem světa s vaším trenažérem začíná!

Za hranicemi všednosti: Kinomap mění svět domácího tréninku
Za hranicemi všednosti: Kinomap mění svět domácího tréninku

Kinomap: Virtuální realita na vašem trenažéru

Kinomap je interaktivní tréninková aplikace určená pro indoor cyklistiku, běhání a veslování. Představuje nejrozsáhlejší geolokační platformu zaměřenou na sdílení videí z nejlepších světových tréninkových tras. S širokou nabídkou virtuálních prostředí vás přenese do malebných vesnic i strmých pohoří. Ať už preferujete interaktivní cyklotrenažér, běžecký pás, eliptický trenažér, rotoped nebo veslovací trenažér, stačí jej propojit s aplikací, vybrat si trasu podle vaší nálady a vydat se na objevnou cestu. Kinomap v reálném čase zkoordinuje sklon i odpor zařízení s videem na vaší obrazovce. Nudě, největšímu zabijákovi motivace, zamáváte sbohem.  

Navrženo pro úspěch: Prvky, které vytáhnou váš výkon

Kromě scénických videí nabízí Kinomap mnoho dalších prvků, které okoření váš trénink, a pomohu vám tak snadněji dosáhnout vašich vysněných tréninkových cílů. Patří mezi ně:

⭐ Tréninkové lekce s trenérem: 

Stanovení tréninkového cíle a sledování pokroku dává vaší snaze smysl a vám motivaci. S Kinomap nebudete na cestě sami. Vybrat si můžete z rozsáhlé komunity trenérů a jejich tréninkových lekcí.

⭐ Skupinový trénink: Dopřejte si společnost i adrenalin 

Pokud vás omrzí sólo jízda a probudí se ve vás soutěživý duch, stačí se připojit k live multiplayer tréninku nebo si vytvořit svůj vlastní, a dát si tak do těla společně například s vašimi přáteli. Díky živému přenosu audia spolu budete moc sdílet zážitky v přímém přenosu. Motivaci si také můžete zvýšit účastí v některé z existujících výzev.

⭐ Strukturovaný trénink: Jste připraveni?

Víte, jak si na tom s vašimi tréninkovými cíli stojíte? Připravujete se na specifický výkon? Strukturovaný trénink podrobí vaši kondici zátěžovému testu a pomůže vám zjistit, kde je potřeba přidat. Navrhnout si můžete také svůj vlastní trénink a přizpůsobit jej svým konkrétním potřebám.

⭐ Volná jízda: Soustředím se. Nerušit!

Někdy to chce vypnout hlavu a jen šlapat. Volná jízda vám pomůže sledovat váš tréninkový výkon bez dalšího rozptýlení.   

⭐ Vlastní trasa

Trénovat můžete také na vlastní GPS trase nebo vyzvat ostatní na nějaké z veřejných tras.
Ať už se na jízdu vydáte sami nebo s přáteli, s Kinomap můžete porovnávat své časy, vzdálenosti a další statistiky, a stát se tak svým nejlepším soupeřem.  

Vyladěné doplňky 

Kromě zmíněného základů disponuje Kinomap i dalšími prvky pro ještě vytuněnější tréninkový zážitek.

⭐ Větší okno do virtuální reality

Čím větší obraz, tím autentičtější a intenzivnější zážitek. Pro plný ponor do vašeho tréninku můžete Kinomap připojit k větší obrazovce prostřednictvím funkce vzdálené obrazovky, Chromecast, Apple TV nebo HDMI kabelu.

⭐ Tréninkový režim

Přizpůsobit si můžete také náročnost trasy videí. S discovery režimem se video bude přehrávat normální rychlostí. Pokud se chcete poměřit s ostatními nebo se vydat na cestu  vlastní rychlostí, zvoltit můžete režim výzvy. 

⭐ Hladký průběh

Načítací kolečko na zamrzlé obrazovce by dokázalo zvednout ze sedla asi každého. Proto si pro ničím nerušenou jízdu můžete videa stáhnout před začátkem tréninku, a vyhnout se tak nežádoucím adrenalinu.

⭐ Staňte se tvůrcem

Kinomap nabízí několik tisíců videí a jejich portfolio stále roste. Díky možnosti nahrát vlastní videa se horizonty domácího tréninku rozšiřují dál a dál. Na úspěšné tvůrce čeká finanční odměna nebo předplatné zdarma.


Zazávoďte si na trasách pařížských olympijských her

Kinomap přichází se vzrušujícím bonusem. Jeho uživatelé se budou moct připojit k horké novince nadcházejících pařížských olympijských her. Ať už trénujete na cyklotrenažéru, veslovacím trenažéru nebo běžeckém páse, můžete na vlastní kůži zažít olympijský adrenalin a poměřit své síly se sportovními nadšenci z celého světa. Kinomap vás  prostřednictvím spojených sportovních výzev letní olympiády přenese na ty stejné trasy, na jakých se v létě utkají ti nejlepší z nejlepších. 

Získejte Kinomap na 30 dní zdarma

Pokud uvažujete o koupi nového trenažéru (kompatibilitu s Kinomap si můžete ověřit zde), teď je ta správná chvíle. Spolu s olympijskými hrami se kvapem blíží i léto a byla by škoda propásnout tuto jedinečnou příležitost dostat své tělo do horké kondice. Při koupi nového interaktivního cyklotrenažéru, běžeckého pásu, eliptického či veslovacího trenažéru (u produktu hledejte ikonku Kinomap) teď inSPORTline navíc také nabízí měsíční předplatné Kinomap jako bonus. Odměňte se za svou práci a zakuste to nejlepší, co moderní technologie nabízí. Nová realita domácího tréninku na vás čeká.
Nakupovat!
Akce a slevy na email
Akční newsletter