Úvod > Proč nakupovat na inSPORTline.cz?

Proč nakupovat na inSPORTline.cz?

Jsme výrobci

My produkty značky inSPORTline přímo vyrábíme. Své produkty máme ve vlastních skladech. Nikdo jiný Vám je tudíž nedodá tak rychle jako my. Vaše spokojenost s naší značkou je náš cíl. Proto si můžete být jisti, že pro Vás uděláme vždy maximum!

Prodloužená záruka 5 let

Na vybrané produkty (fitness stroje) s cenou nad 3 990,- Kč Vám nabízíme nadstandardní záruku 5 let! To si můžeme dovolit jen proto, že jsme si jisti kvalitou našich produktů! Buďte si jisti i Vy, že na naše produkty se můžete kdykoli spolehnout! 5 let záruka se vztahuje na rám stroje.

Kvalita výrobků

Kvalita a bezpečnost našich produktů je ověřena tisíci uživateli nejen v České republice, ale téměř na celém světě, kde se naše produkty také prodávají. Navíc všechny naše výrobky procházejí zkouškami na kvalitu a bezpečnost podle nejpřísnějších evropských norem.

Rychlá doprava zdarma

U produktů v ceně nad 1 000,- Kč jdou náklady na dopravu na nás. Naše ceny jsou tudíž finální a díky vlastním skladům expedujeme do 24 hodin. Doprava zdarma nad 1 000,- Kč se vztahuje na nákupy uskutečněné prostřednictvím našich eshopů www.insportline.cz, www.worker.cz a www.worker-moto.cz. Doprava zdarma se nevztahuje na nákupy uskutečněné prostřednictvím prodejen inSPORTline.

Montáž a seřízení zdarma

Vybrané přístroje v ceně nad 29900,- Kč Vám také zdarma nainstalujeme a seřídíme. Naši profesionální technici Vám rovnou poradí, jak stroj používat a udržovat, aby Vám co nejlépe a nejdéle sloužil. Levnější přístroje většinou není problém nainstalovat svépomocí, ale i u nich si můžete objednat odbornou instalaci naším technikem. (Více v obchodních podmínkách)

Doporučujeme odbornou montáž

K vybraným strojům v ceně pod 29900,- Kč nabízíme příplatkovou montáž stroje u Vás doma našim servisním technikem. Příplatkové montáže jsme rozdělili do tří skupin podle časové a technické náročnosti montáže a seřízení konkrétního produktu. V případě objednání příplatkové montáže se s Vámi telefonicky spojí jeden z našich kvalifikovaných servisních techniků a po dohodě provede montáž a seřízení stroje přímo u Vás doma.
Montáž u kupujícího je vždy zajištěna jedním servisním technikem a je tedy nutné, aby kupující zajistil umístění zboží na místo, kde bude prováděna samotná montáž, případně aby kupující zajistil asistenční osobu či osoby asistující při přemístění zabaleného zboží na místo, kde bude montáž stroje provedena.  

Výměna velikosti zdarma

Bojíte se, že vám nebude sedět velikost helmy či bruslí? Nemusíte. Zašlete nám produkt zpět do 30ti dnů a my vám zdarma pošleme správnou velikost (výměnu velikosti zdarma můžete využít jen jednou a podmínkou je, že zboží, které budete vracet v rámci této záruky zpět, musí být zabaleno v obalu, nesmí nést známky užití, musí být nepoškozené a kompletní). Zboží zašlete zpět na adresu reklamačního oddělení Čermenská 486, Vítkov 74901, okr. Opava společně s průvodním dopisem a kopií faktury.

Servis u zákazníka

Máme 36 servisních míst po celé ČR. Naši profesionální servisní technici jsou připraveni Vám pomoci buď přímo po telefonu (556 770 190), nebo si s nimi rovnou domluvíte servisní zásah u Vás. Nemusíte zboží pracně rozebírat, balit a posílat k nám. S námi už žádné zbytečné prostoje! Servis u zákazníka se vztahuje k produktům v ceně nad 8 990,- Kč.

Odložená platba

Při nákupu zboží do celkové hodnoty 5 000 Kč máte možnosti odložit si platbu až na 14 dní.  Jako bonus nezaplatíte ani korunu navíc. Můžete si tak dopřát to, po čem právě toužíte a zaplatit třeba po výplatě. 

Nakupujte na splátky

Chcete si koupit rotoped, eliptical, běžecký pás, posilovací věž či trampolínu a nemáte dostatečnou hotovost? Nakupte u nás výhodně na splátky. Stačí si jen vybrat ten správný úvěr pro vás a můžete nakupovat

Sleva za věrnost

Odměňujeme své zákazníky za věrnost. Tak může každý náš zákazník získat slevu až 10%. Věrnostní sleva se počítá podle toho, kolik u nás zákazník v minulosti utratil. Například ten, kdo u nás utratil přes 10 000,- Kč má nárok na 5% dodatkovou slevu. Podrobné informace o věrnostním systému najdete v obchodních podmínkách).

Nakupovat ve fitness shopu inSPORTline se vyplatí.

Tabulka věrnostní slevy:
Útrata Sleva v %
500 - 999 Kč 1%
1 000 - 2 999 Kč 2%
3 000 - 4 999 Kč 3%
5 000 - 9 999 Kč 4%
10 000 - 24 999 Kč 5%
25 000 - 49 999 Kč 6%
50 000 - 69 999 Kč 7%
70 000 - 89 999 Kč 8%
90 000 - 99 999 Kč 9%
více než 100 000 Kč    10%
 

Poznámka: Provozovatel obchodů si vyhrazuje právo měnit podmínky věrnostního systému.

Český košík roku 2015 Ověřeno zákazníky Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 5 let Apek - certifikovaný obchod