Dětský batoh inSPORTline Expino AKCE
349 Kč
399 Kč
Produkty v porovnávači
Líbivý závodnický design, 16" nafukovací kola, balanční kolečka, láhev s držákem, ideální pro začínající jezdce. více
ZDARMA Dárek v hodnotě 465 Kč
Telly na 30 dní ZDARMAE-shop: skladem - 27.5. u Vás
U zboží platí klasická zákonná záruční lhůta 2 roky.
Chtěli byste si pořídit něco, po čem toužíte, ale zaplatit třeba až po výplatě? Nebo si chcete zkrátka zboží před zaplacením prohlédnout, ale nechce se Vám do kamenné prodejny? U nás to není žádný problém. Při nákupu zboží do celkové hodnoty 5 000 Kč máte možnost odložit si platbu až na 30 dní. Stačí v nákupním košíku zvolit možnost "Vyzkouším doma a platím za 30 dní". Jako bonus nezaplatíte ani korunu navíc.
Dětské kolo Toimsa Paw Patrol Boy 16" je ideální pro malé cyklisty a cyklistky, kteří chtějí objevovat svět na kole.
S nafukovacími 16" koly a vhodnou velikostí rámu pro děti ve věku od 5 let, je toto kolo skvělou volbou pro začátečníky. Ocelový rám a vidlice poskytují vysokou odolnost a dlouhou životnost. Kolo je vybaveno přední čelisťovou brzdou a zadní bubnovou brzdou, což zajišťuje bezpečné zastavení v každé situaci.
Kolo disponuje mnoho praktickými a bezpečnostními prvky, jako jsou například blatníky, kryt řetězu či láhev s držákem, která dětem umožňuje dodržovat pitný režim při jejich prvních cyklistických výkonech. Pokud jsou děti teprve na začátku své cyklistické cesty, jsou jim k dispozici i balanční kolečka, která pomáhají udržet rovnováhu a zlepšují stabilitu.
Dětské kolo Toimsa Paw Patrol Boy 16" je skvělou volbou pro mladé začínající jezdce, kteří hledají zábavu a svobodu na svých dvou kolech.
Naše tipy - mohlo by Vás zajímat:
Technický popis:
| Doporučený věk dítěte | od cca 5 let |
| Výška postavy | 110-120 cm |
| Rám | ocelový |
| Vidlice | ocelová |
| Přední brzda | čelisťová |
| Zadní brzda | bubnová |
| Kola | 16" nafukovací |
| Volnoběh | ano |
| Nosnost | 60 kg |
| Další výbava | blatníky, kryt řetězu, balanční kolečka, lahev, držák na lahev |
| Hmotnost | 10 kg |
| Poznámka | tvar horní rámové trubky se může drobně lišit, fotografie je ilustrační |
Obrázky mají pouze ilustrativní charakter.
| Hmotnost | 10 kg |
|---|---|
| Pro výšku postavy | 110-120 cm |
| Brzdy | čelisťová + bubnová |
| Počet převodů | 1 |
| Volnoběh | ano |
| Odpružení | nemá |
| Materiál rámu | ocel |
| Velikost kol | 16" |
| Přídavná stabilizační kolečka | ano |
| Stojánek | ne |
| Protišlapná brzda | ne |
| Odpružená vidlice | ne |
| Rok | 2026 |
| Ochranný kryt řetězu | ano |
| Blatníky | ano |
| Maximální nosnost (kg) | 60 kg |