Na hlavní obsah

Produkty v porovnávači

Vaše dostupná posilovna snů! Spouštíme inSPORTline půjčovnu

Jsme nadšeni, že vám můžeme oznámit spuštění naší zbrusu nové služby inSPORTline půjčovna. Ať už jste začátečník nebo pokročilý fitness nadšenec, nyní máte jedinečnou možnost půjčit si špičkové fitness zařízení přímo od lídra na trhu.

Vaše dostupná posilovna snů! Spouštíme inSPORTline půjčovnu
Vaše dostupná posilovna snů! Spouštíme inSPORTline půjčovnu

Aktuální nabídka

V počáteční nabídce můžete vybírat mezi běžeckým pásem, rotopedem a elipticalem. Nabídku plánujeme rozšířit i o další přístroje, abychom uspokojili všechny vaše fitness potřeby. Každý stroj je k dispozici s vratnou kaucí, jejíž výše závisí na ceně konkrétního zařízení. Cena půjčení je transparentně uvedena u každého produktu a závisí na délce zapůjčení.

Cvičení bez omezení

Nenechte se omezovat nedostatkem prostoru nebo vybavení. S inSPORTline půjčovnou můžete v pohodlí vašeho domova začít pracovat na svých fitness cílech, aniž byste museli investovat do nákupu dražšího vybavení. Jde o ideální řešení pro ty, kdo chtějí vyzkoušet různé druhy strojů před jejich koupí, nebo pro ty, kteří zkrátka potřebují krátkodobě zabrat.

Jak na to?

Zboží lze objednat online nebo na jednoé z našich prodejen. Na prodejně na vás bude čekat vybraný přístroj spolu se standardní smlouvou o zapůjčení. Pokud potřebujete, můžete si s prodejnou domluvit i doručení trenažéru přímo k vám domů.

Jakmile odešlete objednávku, náš zkušený personál vás bude informovat o celém postupu půjčení. Společně domluvíte i další detaily jako dovoz, montáž nebo dobu zapůjčení. Kompletní informace o tom jak půjčovna funguje najdete ZDE.

inSPORTline půjčovna
Akce a slevy na email
Akční newsletter