Dětské kolo Toimsa Paw Patrol Boy 14" je ideální pro malé začínající cyklisty a cyklistky, kteří chtějí objevovat svět na kole.
S nafukovacími 14" koly a vhodnou velikostí rámu pro děti ve věku 4-6 let, je toto kolo skvělou volbou pro začátečníky. Ocelový rám a vidlice poskytují vysokou odolnost a dlouhou životnost. Kolo je vybaveno přední čelisťovou brzdou a zadní bubnovou brzdou, což zajišťuje bezpečné zastavení v každé situaci.
Kolo disponuje mnoho praktickými a bezpečnostními prvky, jako jsou například blatníky, kryt řetězu či láhev s držákem, která dětem umožňuje dodržovat pitný režim při jejich prvních cyklistických výkonech. Pokud jsou děti teprve na začátku své cyklistické cesty, jsou jim k dispozici i balanční kolečka, která pomáhají udržet rovnováhu a zlepšují stabilitu.
Dětské kolo Toimsa Paw Patrol Boy 14" je skvělou volbou pro mladé začínající jezdce, kteří hledají zábavu a svobodu na svých dvou kolech.
Naše tipy - mohlo by Vás zajímat:
- Nevíte si rady s výběrem správné velikosti a typu dětského kola? Více se dozvíte v našem rádci.
- Přečtěte si více o profesionálním garančním i pozáručním servise kol na našich prodejnách.
Technický popis:
| Doporučený věk dítěte | od cca 4 let |
| Výška postavy | 100-110 cm |
| Rám | ocelový |
| Vidlice | ocelová |
| Přední brzda | čelisťová |
| Zadní brzda | bubnová |
| Volnoběh | ano |
| Kola | 14" nafukovací |
| Nosnost | 50 kg |
| Další výbava | blatníky, kryt řetězu, balanční kolečka, lahev, držák na lahev |
| Hmotnost | 9,5 kg |
| Poznámka | tvar horní rámové trubky se může drobně lišit, fotografie je ilustrační |
Obrázky mají pouze ilustrativní charakter.