Akumulátorová pumpa inSPORTline Gaberila s powerbankou a LED světlem AKCE
919 Kč
999 Kč
Produkty v porovnávači
Stylové juniorské kolo s odlehčeným hliníkovým rámem, kvalitními komponenty, páčkovým řazením s 8 převody. více
ZDARMA Dárek v hodnotě 1 889 Kč
Chytré hodinky inSPORTline Gradana
ZDARMA Dárek v hodnotě 465 Kč
Telly na 30 dní ZDARMAVelikost rámu: S (12", 130-150 cm)
Barva: šedá/námořnická modrá/mat
E-shop: dočasně vyprodáno
Zboží Vám doručíme zcela zdarma.
Juniorské kolo Kross Dust JR 1.0 DSC 24" je parádní juniorský bike, který si hravě poradí s městem, cyklostezkou i výletem do přírody.
Lehký hliníkový rám a odpružená vidlice s 50mm zdvihem zajistí pohodlnou a plynulou jízdu, ať už je cesta jakákoli. Díky spolehlivému řazení od značky Shimano má jezdec k dispozici 8 převodů, které pomohou zdolat každý kopec i svižnou rovinku bez problémů.
Kvalitní komponenty, pohodlné sedlo a pláště s perfektní přilnavostí dělají z tohohle kola spolehlivého parťáka pro každé dobrodružství. A když je potřeba zastavit? Mechanické kotoučové brzdy to zvládnou na jedničku.
Kross Dust JR 1.0 DSC je prostě ideální volba pro mladé jezdce, kteří chtějí zažít svobodu v sedle a pořádnou dávku zábavy na dvou kolech.
Naše tipy - mohlo by Vás zajímat:
Technický popis:
| rám | hliník |
| velikost rámu | 12" (130-150 cm) |
| vidlice | KROSS (zdvih 50 mm) |
| kliky | WHEEL TOP (32T/152mm) |
| přehazovačka | SHIMANO TOURNEY TX800 |
| řazení | SHIMANO ALTUS M315 |
| počet převodů | 8 |
| kazeta | SUNRUN FW-8I (13-28T) |
| řetěz | YBN S8 |
| brzdy | mechanické kotoučové |
| brzdové páky | hliník |
| náboje | hliník |
| ráfky | hliník |
| pláště | WANDA P1255 24X1,95 |
| představec | hliník 60MM/31,8/7° |
| řídítka | ALUMINIUM 580/31,8 |
| sedlovka | STEEL 27,2X300MM |
| sedlo | SELLE ROYAL EXPLORA JR |
| pedály | PLASTIC COMPOSITE |
| rukojeti | KROSS |
| hmotnost | 13,2 kg |
Obrázky mají pouze ilustrativní charakter.
| Hmotnost | 13.20 kg |
|---|---|
| Brzdy | kotoučové |
| Počet převodů | 8 |
| Odpružení | přední vidlice |
| Materiál rámu | hliník |
| Určení | dětské |
| Velikost kol | 24" |
| Přídavná stabilizační kolečka | ne |
| Stojánek | ne |
| Typ řazení | páčkové |
| Odpružená vidlice | ano |
| Rok | 2026 |