Akumulátorová pumpa inSPORTline Gaberila s powerbankou a LED světlem AKCE
919 Kč
999 Kč
Produkty v porovnávači
Odpružená vidlice, odlehčený hi-ten ocelový rám, kotoučové brzdy, kvalitní komponenty, otočné řazení na řídítkách. více
ZDARMA Dárek v hodnotě 1 790 Kč
Dětské chytré hodinky inSPORTline Amiaro
ZDARMA Dárek v hodnotě 299 Kč
SIM karta T-Mobile Twist Chytré zařízení 200 MB
ZDARMA Dárek v hodnotě 465 Kč
Telly na 30 dní ZDARMAVelikost rámu: 13" (125-145 cm)
Barva:
Zvolte variantu produktu
Zboží Vám doručíme zcela zdarma.
Juniorské kolo Olpran Agilis Disc 20" – ideální parťák pro mladé dobrodruhy, kteří chtějí objevovat svět na dvou kolech!
Toto kolo je skvělým spojením lehkosti, výkonu a bezpečnosti, což ocení nejen děti, ale i jejich rodiče. S hi-ten ocelovým rámem a odpruženou vidlicí OLPRAN, která si poradí i s náročnějším terénem, je kolo připraveno na každé dobrodružství.
Díky šesti rychlostem s otočným řazením SHIMANO je přepínání mezi převody hračka, což i začínajícím cyklistům umožní snadno zdolat jakýkoli kopec. 20" kola zajišťují stabilitu a plynulou jízdu, zatímco kotoučové brzdy poskytují spolehlivost a bezpečí. Navíc pohodlné sedlo a ergonomické rukojeti zaručují komfortní posed i na delších výletech.
Připravte se na nezapomenutelné cyklistické zážitky s kolem Olpran Agilis Disc 20"!
Naše tipy - mohlo by Vás zajímat:
Technický popis:
| velikost rámu | 13" (výška od 125 cm) |
| rám | HI-TEN ocel |
| vidlice | OLPRAN - HI-TEN ocel s odpružením |
| hlav.složení | ocelové |
| střed.složení | ocelové, osa 119 mm |
| kliky | ocelové, 40/152 mm |
| měnič | SHIMANO |
| řazení | SHIMANO, INDEX |
| počet převodů | 6 |
| kazetové pastorky | Shimano, 14-28T |
| řetěz | ocel, Z6 |
| brzdy | kotoučové brzdy, 160 mm |
| náboje | ocel, 36 děr |
| ráfky | hliníkové jednostěnné |
| pláště | 20", trekové |
| představec | ocel, klasický, 80 mm |
| řídítka | černá, ocelová, vlaštovky, 520 mm |
| sedlovka | ocel, rovná, 26,4x 200 mm |
| sedlo | 245x154mm černé, PU, se svorkou |
| pedály | plastové, kuličkové, odrazky, boron osa |
| stojánek | ano |
| hmotnost | 12,4 kg |
Obrázky mají pouze ilustrativní charakter.
| Hmotnost | 12.40 kg |
|---|---|
| Brzdy | kotoučové |
| Volnoběh | ano |
| Počet převodů | 6 |
| Odpružení | přední vidlice |
| Materiál rámu | ocel |
| Určení | dětské |
| Velikost kol | 20" |
| Přídavná stabilizační kolečka | ne |
| Stojánek | ano |
| Typ řazení | otočné |
| Protišlapná brzda | ne |
| Odpružená vidlice | ano |
| Rok | 2026 |
Kupón 'DENDETI' na slevu 10% byl uplatněn. Kupón má omezenou platnost, tak jej nepropásněte!