Akumulátorová pumpa inSPORTline Gaberila s powerbankou a LED světlem AKCE
919 Kč
999 Kč
Produkty v porovnávači
Pohodlné a dobře ovladatelné silniční kolo, kvalitní kotoučové brzdy, širší pláště, perfektní jízdní vlastnosti na silnici i v mírnějším terénu. více
ZDARMA Dárek v hodnotě 465 Kč
Telly na 30 dní ZDARMAVelikost rámu: L (20", 178-185 cm)
Barva: šedá/grafitová/mat
Zboží Vám doručíme zcela zdarma.
Gravel kolo Kross Esker 1.0 28" je alternativou silničního kola, která se liší v několika významných detailech. Vidlice je rozšířená, díky čemuž lze osadit výrazně širší pláště, a s kolem tak můžete bez obav vyjet mimo silnici. Rám je zároveň celkově kratší než u silničního kola, což umožňuje pohodlnější posed.
Kolu nechybí ani kotoučové brzdy, které u silniček také nejsou zvykem. Gravel bike Kross Esker 1.0 je tak ideální volbou pro milovníky klasické jízdy po silnici, kteří však na svých výletech neodolají vyjet na polní cestu nebo do jiného terénu.
Převodový systém Shimano s 9 rychlostmi zabezpečí hladké a plynulé přeřazování za každé situace. Velmi nízká hmotnost, širší pláště Schwalbe, hliníkový rám či spolehlivé kotoučové brzdy - to vše dělá z Gravel kola Kross Esker 1.0 skvělou volbu pro jízdu po silnici i mimo ni.
Naše tipy - mohlo by Vás zajímat:
Technický popis:
| rám | hliník, Superlite |
| velikost rámu | XS (17") / S (18") / M (19") / L (20") / XL (21") |
| vidlice | hliník |
| střed.složení | Shimano UN101 |
| kliky | Shimano U4000 |
| přehazovačka | Shimano U4000 |
| řazení | Shimano U3030 |
| počet převodů | 9 |
| kazeta | Shimano LG300, 11-46T |
| řetěz | Shimano LG500 |
| brzdy | kotoučové TEKTRO C550 (mechanické), 180mm přední / 160mm zadní |
| pláště | SCHWALBE G-ONE COMP 700X45C |
| představec | Aluminium 60mm/31,8/12° |
| řídítka | Aluminium 380/31,8 |
| sedlovka | Aluminium 27,2X350mm |
| sedlo | KROSS |
| ráfky | hliník |
| náboje | Shimano TC500 |
| hmotnost | 12,2 kg |
Obrázky mají pouze ilustrativní charakter.
| Počet převodů | 9 |
|---|---|
| Materiál rámu | hliník |
| Velikost kol | 28" |
| Brzdy | kotoučové |
| Odpružená vidlice | ne |
| Typ řazení | pákové |
| Hmotnost | 12.20 kg |
| Rok | 2026 |