Cyklo pumpa Kellys Doubly Pro 30
369 Kč
skladem
Produkty v porovnávači
Perfektní jízdní vlastnosti na silnici i v mírnějším terénu, karbonová vidlice, širší pláště Schwalbe, kotoučové brzdy. více
ZDARMA Dárek v hodnotě 465 Kč
Telly na 30 dní ZDARMAVelikost rámu:
Barva: Emerald Green
Zvolte variantu produktu
Zboží Vám doručíme zcela zdarma.
Gravel kolo KELLYS SOOT X30 28" je alternativou silničního kola, která se liší v několika významných detailech.
Vidlice je rozšířená, díky čemuž lze osadit výrazně širší pláště, a s kolem tak můžete bez obav vyjet mimo silnici. Rám je zároveň celkově kratší než u silničního kola, což umožňuje pohodlnější posed.
Kolu nechybí ani kotoučové brzdy, které u silniček také nejsou zvykem. Gravel bike Kellys SOOT X30 je tak ideální volbou pro milovníky klasické jízdy po silnici, kteří však na svých výletech neodolají vyjet na polní cestu nebo do jiného terénu.
S jízdou mimo silnici si tento model poradí i díky hliníkovému rámu s pevnou osou a karbonové vidlici, která zaručuje nízkou hmotnost a výborně absorbuje vibrace. Převodový systém Shimano Claris se 16 rychlostmi zabezpečí hladké a plynulé přeřazování za každé situace.
Velmi nízká hmotnost, široké pláště Schwalbe, hliníkový rám s karbonovou vidlicí či spolehlivé kotoučové brzdy - to vše dělá z gravel kola Kellys SOOT X30 skvělou volbu pro jízdu po silnici i mimo ni.
Naše tipy - mohlo by Vás zajímat:
Kellys si vyhrazuje právo na změnu informací jako jsou specifikace produktů, výbavy, modelů, barev a materiálů.
Technický popis:
| rám | KELLYS Gravel Concept Aluminium alloy Disc / 1.5" tapered HT, internal cable routing, flat mount disc brake / 12 mm thru axle |
| velikost rámu | S (S/T 490mm, L 536mm) / M (S/T 515mm, L 552mm) / L (S/T 540mm, L 568mm) /X L (S/T 565mm, L 584mm) |
| vidlice | KELLYS Carbon Disc / 1.5" tapered steerer, flat mount disc brake / 12 mm thru axle |
| hlav.složení | FSA 1.5" semi-integrated |
| střed.složení | SHIMANO BB-RS500 |
| kliky | SHIMANO Claris R2000 (50x34T) - délka 170 mm (S - M), 175 mm (L) |
| řazení | SHIMANO Claris ST-R2000 Dual Control |
| přesmykač | SHIMANO Claris R2000 (na návařku) |
| měnič | SHIMANO Claris R2000 (direct mount) |
| počet převodů | 16 |
| kazetové pastorky | SHIMANO CS-HG50-8 (11-32T) |
| řetěz | KMC Z8 (112 links) |
| brzdy | TEKTRO Mechanical Disc |
| brzdové páky | SHIMANO Claris ST-R2000 Dual Control |
| náboje | NOVATEC Disc Center Lock (28 děr) |
| výplet kola | stainless steel black |
| ráfky | KLS Grind 25 Disc 622x25 (28 děr) |
| pláště | SCHWALBE Smart Sam Performance 42-622 (700x40C) ADDIX |
| představec | KLS Active - diam 28.6 mm / bar bore 31.8 mm / 6° / délka 90 mm (S), 100 mm (M), 110 mm (L) |
| řídítka | GravelBar, double butted - diam 31.8 mm / šířka 400 mm (S), 420 mm (M), 440 mm (L) |
| rukojeti | SELLE ITALIA Smart bar tape |
| sedlovka | KLS Active Road - diam 30.9 mm / délka 350 mm (S), 400 mm (M - L) |
| sedlo | SELLE ITALIA X Evo |
| pevná osa | přední 12x118 mm / zadní 12x162 mm |
| brzdové kotouče | přední 160 mm / zadní 160 mm |
| hmotnost | 11 kg |
| příprava na zadní nosič | ne |
Obrázky mají pouze ilustrativní charakter.
| Počet převodů | 16 |
|---|---|
| Materiál rámu | hliník |
| Velikost kol | 28" |
| Brzdy | kotoučové |
| Odpružení | nemá |
| Typ řazení | pákové |
| Hmotnost | 11 kg |
| Rok | 2026 |