Akumulátorová pumpa inSPORTline Gaberila s powerbankou a LED světlem AKCE
919 Kč
999 Kč
Produkty v porovnávači
Pohodlné a dobře ovladatelné silniční kolo, kvalitní kotoučové brzdy, širší pláště WTB. Perfektní jízdní vlastnosti na silnici i v mírnějším terénu. více
ZDARMA Dárek v hodnotě 379 Kč
1 rok pojištění: Cyklo Asistence
ZDARMA Dárek v hodnotě 799 Kč
Alarm se zadním světlem inSPORTline Jolty
ZDARMA Dárek v hodnotě 465 Kč
Telly na 30 dní ZDARMAVelikost rámu:
Barva:
Zvolte variantu produktu
Kola DHS, Devron, Kreativ, Kross, Alpina, Reactor, Galaxy, Capriolo a Coral jsou z 80% sestavená a seřízená. Stačí pouze nasadit pedály, otočit řídítka, seřídit brzdy a některé další komponenty dle návodu a můžete vyrazit. Zastavte se také na jedné z našich prodejen v Praze, Brně, Ostravě nebo Vítkově a na požádání Vám zde kolo připravíme 100% připravené k jízdě. Na všechna kola zakoupena u nás můžete také využít první garanční prohlídku po ujetí 100 km zdarma.
Na vybrané produkty - fitness trenažéry - s cenou nad 3 990 Kč Vám nabízíme nadstandardní záruku 10 let! To si můžeme dovolit jen proto, že jsme si kvalitou našich produktů jistí!
Zboží Vám doručíme zcela zdarma.
Výhodné financování vašeho nákupu. Svou platbu můžete rozdělit do několika splátek a nezaplatit ani o korunu navíc! Během objednávky vyberte platbu na splátky Inbank / ESSOX a následně na stránkách úvěrové společnosti zvolíte produkt - splátky bez navýšení.
Garantujeme vám vrácení peněz u zboží zakoupeného přes náš eshop ve lhůtě do 30 dní, a to v případech, kdy Vám zboží velikostně nesedí nebo nevyhovuje.
Gravel kolo Kross Esker 5.0 28" je alternativou silničního kola, která se liší v několika významných detailech. Vidlice je rozšířená, díky čemuž lze osadit výrazně širší pláště, a s kolem tak můžete bez obav vyjet mimo silnici. Rám je zároveň celkově kratší než u silničního kola, což umožňuje pohodlnější posed.
Kolu nechybí ani kotoučové brzdy Shimano, které u silniček také nejsou zvykem. Gravel bike Kross Esker 5.0 je tak ideální volbou pro milovníky klasické jízdy po silnici, kteří však na svých výletech neodolají vyjet na polní cestu nebo do jiného terénu.
Převodový systém Shimano s 12 rychlostmi zabezpečí hladké a plynulé přeřazování za každé situace. Velmi nízká hmotnost, širší pláště WTB, odolný hliníkový rám či spolehlivé kotoučové brzdy - to vše dělá z Gravel kola Kross Esker 5.0 skvělou volbu pro jízdu po silnici i mimo ni.
Naše tipy - mohlo by Vás zajímat:
Technický popis:
| rám | hliník |
| velikost rámu | XS (17") / S (18") / M (19") / L (20") / XL (21") |
| vidlice | uhlík |
| střed.složení | Shimano RS501 |
| kliky | Shimano GRX-RX610, 40T/165mm |
| přehazovačka | Shimano GRX-RX822 |
| řazení | Shimano GRX-RX610 |
| počet převodů | 12 |
| kazeta | Shimano DEORE M6100, 10-51T |
| řetěz | Shimano M6100 |
| brzdy | kotoučové Shimano GRX-RX410 (mechanické) 160/160 |
| pláště | WTB RIDDLER COMP 700x45C |
| představec | Aluminium 60mm/31,8/12° |
| řídítka | Aluminium 380/31,8 |
| sedlovka | Aluminium 27,2X350mm |
| sedlo | SELLE ROYAL COMFORT GROOVE |
| ráfky | DT SWISS R 500 |
| náboje | Shimano TC500 |
| hmotnost | 11,3 kg |
Obrázky mají pouze ilustrativní charakter.
| Počet převodů | 12 |
|---|---|
| Materiál rámu | hliník |
| Velikost kol | 28" |
| Brzdy | kotoučové |
| Odpružená vidlice | ne |
| Typ řazení | pákové |
| Hmotnost | 11.30 kg |
| Rok | 2026 |