Sada blatníků inSPORTline Bikobran 27,5"-29" AKCE
329 Kč
349 Kč
Produkty v porovnávači
Pohodlné a dobře ovladatelné silniční kolo, hydraulické kotoučové brzdy, širší pláště WTB. Perfektní jízdní vlastnosti na silnici i v mírnějším terénu. více
Zboží Vám doručíme zcela zdarma.
Gravel kolo Kross Esker 6.0 28" je alternativou silničního kola, která se liší v několika významných detailech. Vidlice je rozšířená, díky čemuž lze osadit výrazně širší pláště, a s kolem tak můžete bez obav vyjet mimo silnici. Rám je zároveň celkově kratší než u silničního kola, což umožňuje pohodlnější posed.
Kolu nechybí ani hydraulické kotoučové brzdy, které u silniček také nejsou zvykem. Gravel kolo Kross Esker 6.0 je tak ideální volbou pro milovníky klasické jízdy po silnici, kteří však na svých výletech neodolají vyjet na polní cestu nebo do jiného terénu.
Převodový systém Shimano s 24 rychlostmi zabezpečí hladké a plynulé přeřazování za každé situace. Velmi nízká hmotnost, širší pláště WTB, hliníkový rám či spolehlivé kotoučové brzdy - to vše dělá z Gravel kola Kross Esker 6.0 skvělou volbu pro jízdu po silnici i mimo ni.
Naše tipy - mohlo by Vás zajímat:
Technický popis:
| rám | Aluminium Performance |
| velikost rámu | XS (17") / S (18") / M (19") / L (20") / XL (21") |
| vidlice | Carbon |
| střed.složení | SHIMANO RS501 |
| kliky | SHIMANO GRX-RX610 |
| přehazovačka | SHIMANO GRX-RX820 |
| přesmykač | SHIMANO GRX-RX820 |
| řazení | SHIMANO GRX-RX610 |
| počet převodů | 24 |
| kazeta | SHIMANO 105 R7101 |
| řetěz | SHIMANO M6100 |
| brzdy | SHIMANO GRX-RX410 (hydraulické) |
| pláště | WTB RIDDLER COMP 700x45C |
| představec | Aluminium (60mm/31,8/12°) |
| řídítka | Aluminium (380/31,8mm) |
| sedlovka | Aluminium (350mm, 27.2mm) |
| sedlo | SELLE ROYAL COMFORT GROOVE |
| ráfky | WTB ASYM i23 (Tubeless Compatible System) |
| náboje | SHIMANO TC500 |
| hmotnost | 11,2kg |
Obrázky mají pouze ilustrativní charakter.
| Počet převodů | 24 |
|---|---|
| Materiál rámu | hliník |
| Velikost kol | 28" |
| Brzdy | hydraulické, kotoučové |
| Odpružená vidlice | ne |
| Typ řazení | pákové |
| Hmotnost | 11.20 kg |
| Rok | 2026 |