Na hlavní obsah

Produkty v porovnávači

Lezecké trenažery

Poznejte hranice svých sil na unikátních fitness strojích Verticon! Tyto vertikální lezecké trenažery vám zprostředkují intenzivní workout celého těla, včetně klíčového...

Poznejte hranice svých sil na unikátních fitness strojích Verticon! Tyto vertikální lezecké trenažery vám zprostředkují intenzivní workout celého těla, včetně klíčového svalstva CORE. Skvěle se uplatní také při intervalovém tréninku nebo cvičení typu HIIT. Mnohé z nich mají navíc postranní madla, díky kterým je využijete i jako stepper!

Princip tréninku je jednoduchý - nastoupíte na stroj a začnete "šplhat". Intenzitu cvičení si určíte tím, jak rychle se budete pohybovat. Na některých strojích existuje možnost zátěž ještě dodatečně regulovat. Díky sklonu konstrukce a klouzavému pohybu je navíc trénink na trenažerech Verticon velice šetrný na klouby.

Kromě posílení svalstva po celém těle na simulátorech lezení také zlepšujete svou výdrž a koordinaci. Intenzivní pohyb je navíc skvělý pro rychlé a efektivní spalování kalorií, takže pokud chcete hubnout, i v tom vám tyto stroje pomohou!

Lezecké trenažery

Proč nakupovat u nás?

Akce a slevy na email
Akční newsletter