Na hlavní obsah

Produkty v porovnávači

Verticon: Dosáhni vrcholu svých sil s revolučním lezeckým trenažerem!

Verticon: Dosáhni vrcholu svých sil s revolučním lezeckým trenažerem!
Verticon: Dosáhni vrcholu svých sil s revolučním lezeckým trenažerem!

Hledáš super kardio stroj, který se ti vejde do obýváku a zároveň tě prožene víc než běžecký pás? Zkus lezecký trenažer Verticon! Na něm zapojíš celé tělo, spálíš enormní množství kalorií, a navíc posílíš klíčové stabilizační svaly CORE! To vše díky naprosto přirozenému pohybu - simulovaní šplhání do výšky!

JAK TO FUNGUJE?

Vyměň lezecké vybavení za revoluční stroj!

Lezení je stejně jako běhání přirozeným pohybem pro každého z nás. Zároveň je to taky skvělý způsob, jak zapracovat na rovnoměrném posílení svalů po celém těle. Na rozdíl od běhání nebo šplhání po cvičné stěně ale trénink na vertikálním lezeckém trenažeru nevystavuje tělo nárazům! To znamená, že šetříš klouby, i když se do toho opřeš na maximum!

U vybraných modelů si můžeš nastavit stupně odporu, ale hlavní silou, proti které cvičíš, je vždy váha tvého vlastního těla. Tempo a intenzita tréninku už jsou pak zcela ve tvých rukách – a samozřejmě taky nohách! Díky střídavému pohybu se prakticky nezastavíš a záleží jen na tobě, kdy se rozhodneš zpomalit či zrychlit. Na stroji navíc můžeš změnit výšku úchopů (a někdy i šlapátek), takže ho lehce přizpůsobíš proporcím své postavy.


5 DŮVODŮ, PROČ SI VERTICON POŘÍDIT:

✅ Trénuješ bez nárazů – Na rozdíl od běhání na běžeckém páse nebo zvedání činek, nemusí tvé klouby při cvičení na verticonu odolávat větším nárazům. Díky konstrukci se sklonem 75° a klouzavému pohybu je pak tento typ cvičení výbornou volbou pro ty, kteří právě na klouby trpí a nárazový trénink jim dělá problémy. Dále si dobře zacvičí i uživatelé s nadváhou nebo ti, co se zotavují po zranění.

Celé tělo dostane zabrat – Při tréninku na Verticonu využíváš stejné svalové skupiny, jako když lezeš po skalách – v podstatě tedy všechny! Největší efekt má ale tento pohyb na stabilizační svaly středu těla (CORE), což je nesmírně důležitá oblast pro celkové posílení horní části těla. Střídavým pohybem nohou a rukou pak skvěle zapracuješ i na pažích, hýždích a lýtkách.

✅ Zatočíš s kaloriemi – Klíčem k hubnutí je spálit více kalorií, než kolik jich tělo přijme a tou nejjednodušší cestou, jak toho dosáhnout je kombinace kardia a silového cvičení. Obrovskou výhodou Verticonů je, že s nimi dokážeš obojí. Na těchto strojích se ti rozproudí krev prakticky okamžitě a kalorie tak budeš spalovat jako o závod!

✅ Dva stroje v jednom – Kromě simulace lezení nabízejí naše Verticony ještě možnost nechat ruce odpočinout a opřít se do cvičení pouze nohama. Trenažér tak efektivně nahrazuje klasický stepper s tím rozdílem, že na Verticonu můžeš chodidla volněji prohýbat v kotnících.

✅ Nezabírá moc místa – I když se Verticony tyčí do výšky, plošně jsou na tom mnohem lépe než většina klasických trenažerů. Proto se snadno vejdou i do omezeného prostoru, například do rohu v obývacím pokoji nebo třeba i do ložnice! Dokonce i profesionální modely zaberou v porovnání s ostatními fitness stroji minimum prostoru!


JAK VERTICON OBOHATÍ TVŮJ TRÉNIK?

Vydej ze sebe maximum!
 

★ Je perfektní pro CORE trénink! 
Cvičení na Verticonu posiluje téměř všechny svalové skupiny, nejvíc se ale projeví právě na stabilizačních svalech středu těla – tzv. CORE. Díky střídavému pohybu horních a dolních končetin rovnoměrně procvičujete hluboké břišní i zádové svaly. Pravidelným cvičením na Verticonu tak zpevníte svou postavu a posílíte celkovou stavbu těla.

★ Skvěle si zacvičíš i v intervalech!
Díky tomu, že si na nich tempo diktuješ sám, jsou Verticony skvělé taky pro intervalové tréninky, jako je třeba oblíbený HIIT. Stačí si určit, jak často střídat maximální nasazení s odpočinkem, a máš postaráno o profesionální workout!

★ Efektivně se sním hubne!
Cvičení s Verticonem je snadné, intenzivní a nevyžaduje žádnou extra přípravu! I proto je to super způsob, jak se zbavit přebytečných kil! Jakmile začneš cvičit, tep ti vyletí téměř okamžitě a kalorie budou mizet jedna radost!

★ Vylepšíš si vytrvalost i koordinaci!
Je možné, že ze začátku se při cvičení na Verticonu rychle unavíš. To je v pořádku - na každý nový typ cvičení je třeba si zvyknout! Postupem času se ale tvá výdrž zlepší a tréninky budou delší, intenzivnější a tím pádem i produktivnější. Kromě fyzičky pak zlepšíš i koordinaci, protože nejefektivněji lze stroj používat při dokonale sehraném pohybu horních i dolních končetin.
 

Související produkty

Akce a slevy na email
Akční newsletter