Juniorské kolo Olpran Helix 24" – ideální parťák pro mladé dobrodruhy, kteří chtějí objevovat svět na dvou kolech!
Toto kolo je skvělým spojením lehkosti, výkonu a bezpečnosti, což ocení nejen děti, ale i jejich rodiče. S hi-ten ocelovým rámem a odpruženou vidlicí OLPRAN, která si poradí i s náročnějším terénem, je kolo připraveno na každé dobrodružství.
Díky 18 rychlostem s otočným řazením SHIMANO je přepínání mezi převody hračka, což i začínajícím cyklistům umožní snadno zdolat jakýkoli kopec. 24" kola zajišťují stabilitu a plynulou jízdu, zatímco čelisťové brzdy poskytují spolehlivost a bezpečí. Navíc pohodlné sedlo a ergonomické rukojeti zaručují komfortní posed i na delších výletech.
Připravte se na nezapomenutelné cyklistické zážitky s kolem Olpran Helix 24"!
Naše tipy - mohlo by Vás zajímat:
- Nevíte si rady s výběrem správné velikosti a typu dětského kola? Více se dozvíte v našem rádci.
- Přečtěte si více o profesionálním garančním i pozáručním servise kol na našich prodejnách.
Technický popis:
| velikost rámu | 15" (výška postavy 135 - 155 cm) |
| rám | HI-TEN ocel |
| vidlice | OLPRAN - HI-TEN ocel s odpružením |
| hlav.složení | ocelové |
| střed.složení | ocelové, osa 119 mm |
| kliky | ocel, 24-34-42/152 mm |
| měnič | SHIMANO |
| řazení | SHIMANO, INDEX |
| počet převodů | 18 |
| kazetové pastorky | Shimano, 14-28T |
| řetěz | ocel, Z6 |
| brzdy | ráfkové V brzdy, hliníkové 110 mm |
| náboje | ocel, 36 děr |
| ráfky | hliníkové jednostěnné |
| pláště | 24", trekové |
| představec | ocel, 80 mm |
| řídítka | černá, ocelová, rovná, 560 mm |
| sedlovka | ocel, rovná, 28,6x250 mm |
| sedlo | 280x160 mm černé, PU, se svorkou |
| pedály | plastové, kuličkové, odrazky, boron osa |
| stojánek | ano |
| hmotnost | 13,4 kg |
Obrázky mají pouze ilustrativní charakter.