Dětské kolo Galaxy Sputnik 16" je moderní kolo s odlehčeným hliníkovým rámem a 16" koly. Rám kola je konstruován tak, aby se dítěti snadno a bezpečně nasedalo.
Pro zvýšení bezpečnosti je kolo opatřeno bezpečnostním krytem řetězu, postranními balančními kolečky, odrazkami a protiskluzovými držáky řídítek.
Dětské kolo Galaxy Sputnik 16" disponuje navíc praktickým zadním torpédem a přední čelisťovou brzdou, pohodlným sedlem i vysokým představcem pro vzpřímený posed a dobrý rozhled na cestu. Díky výbornému poměru kvality a ceny je často vyhledávaným modelem.
Naše tipy - mohlo by Vás zajímat:
- Nevíte si rady s výběrem správné velikosti a typu dětského kola? Více se dozvíte v našem rádci.
- Přečtěte si více o profesionálním garančním i pozáručním servise kol na našich prodejnách.
Technický popis:
| Rám | Al 6061 |
| Velikost rámu | 9" |
| Vidlice | Hi-Ten |
| Brzdy | torpédo + V-brake Al (čelisťová) |
| Kliky | Al 28 zubů,102 mm |
| Náboje | přední Al, zadní torpédo |
| Osa | Neco zapouzdřená |
| Pedály | Plast, ložiskové |
| Pláště | Kenda K50 16x1,75 |
| Představec | ZOOM Al 40mm |
| Ráfky | Alu černé |
| Řetěz | C 410 |
| Řídítka | Zoom Al 460 mm |
| Sedlo | Galaxy Junior |
| Sedlovka | Zoom Al |
| Vícekolečko | 16 zubů |
| Hlavové složení | Fe, závitové 1" |
| Hmotnost | 7,7 kg |
Obrázky mají pouze ilustrativní charakter.