Dětská cyklo přilba Kellys Acey 022 AKCE
799 Kč
859 Kč
Produkty v porovnávači
Pomocná kolečka, odlehčený hliníkový rám, bezpečnostní prvky, kvalitní komponenty, líbivý design, vhodné pro děti od 4 let. více
ZDARMA Dárek v hodnotě 1 790 Kč
Dětské chytré hodinky inSPORTline Amiaro
ZDARMA Dárek v hodnotě 299 Kč
SIM karta T-Mobile Twist Chytré zařízení 200 MB
ZDARMA Dárek v hodnotě 465 Kč
Telly na 30 dní ZDARMAVelikost rámu: 9,5" (100-110 cm)
Barva: Pink
E-shop: 3-5 dní - 2.6. u Vás
Chtěli byste si pořídit něco, po čem toužíte, ale zaplatit třeba až po výplatě? Nebo si chcete zkrátka zboží před zaplacením prohlédnout, ale nechce se Vám do kamenné prodejny? U nás to není žádný problém. Při nákupu zboží do celkové hodnoty 5 000 Kč máte možnost odložit si platbu až na 30 dní. Stačí v nákupním košíku zvolit možnost "Vyzkouším doma a platím za 30 dní". Jako bonus nezaplatíte ani korunu navíc.
Dětské kolo KELLYS Emma Neo 16" je ideální volbou pro malé cyklistky, které se učí jezdit. Lehký hliníkový rám o velikosti 9,5" v kombinaci s pevnou vidlicí zajišťuje stabilitu a snadné ovládání. Jednoduchý pohon s jedním převodem je přehledný a nenáročný na obsluhu.
O bezpečné brzdění se stará přední V-brzda a zadní nášlapná brzda. Kolo je osazeno 16" koly s kvalitními plášti, nechybí ani bezpečnostní výbava jako je kryt řetězu, odrazky, blatníky, zvonek a pomocná kolečka.
Hmotnost pouhých 8,5 kg usnadňuje manipulaci i samotnou jízdu. Díky tomu je dětské kolo KELLYS Emma Neo 16" oblíbeným modelem.
Naše tipy - mohlo by Vás zajímat:
Kellys si vyhrazuje právo na změnu informací jako jsou specifikace produktů, výbavy, modelů, barev a materiálů.
Technický popis:
| doporučený věk dítěte | od cca 4 let |
| rám | KELLYS Aluminum alloy monotube 16" |
| velikost rámu | 245 mm |
| vidlice | hi-ten unicrown |
| kliky | steel chainwheel (32) |
| počet převodů | 1 |
| kazetové pastorky | single 16T sprocket |
| brzdy | V-brake / coaster brake |
| brzdové páky | plastic |
| náboje | steel / coaster brake hub |
| ráfky | Remerx RMX 20 305x20 (20 holes) |
| pláště | Rubena Walrus 47-305 (16"x1.75) |
| představec | steel |
| řídítka | steel RiseBar |
| sedlovka | steel |
| sedlo | Kellys Junior |
| pedály | plastic |
| doplňky | zvonek, balanční kolečka, kryt řetězu |
| výplet kola | steel |
| rukojeti | plast |
| blatníky | plast |
| hmotnost | 8,5 kg |
Obrázky mají pouze ilustrativní charakter.
| Hmotnost | 8.50 kg |
|---|---|
| Brzdy | čelisťová + torpédo |
| Počet převodů | 1 |
| Odpružení | nemá |
| Materiál rámu | hliník |
| Určení | dětské |
| Velikost kol | 16" |
| Přídavná stabilizační kolečka | ano |
| Stojánek | ne |
| Přední brzda | V-Brake |
| Protišlapná brzda | ano |
| Odpružená vidlice | ne |
| Rok | 2026 |