Na hlavní obsah

Produkty v porovnávači

Veslovací trenažéry

Hledáte účinný fitness stroj pro posilování dolní i horní poloviny těla? Pak pro vás bude ideální veslovací trenažér, který simuluje záběry při veslování. Jediným...

Hledáte účinný fitness stroj pro posilování dolní i horní poloviny těla? Pak pro vás bude ideální veslovací trenažér, který simuluje záběry při veslování. Jediným pohybem tak posilujete horní i dolní část těla, mimo jiné i oblast břicha, zejména však zádové svaly.

Pravidelný kardio trénink na veslařském trenažéru vám přinese pevné svaly, štíhlejší a sportovně vypadající tělo. Velkou výhodou vesel je možnost stroj po cvičení sklopit do kompaktní polohy, kdy pak oproti jiným trenažérům zabírají absolutní minimum místa. Vybírejte veslovací trenažéry přímo u výrobce, s rozšířenou zárukou 10 let a dalšími exkluzivními službami navíc!

Veslařské trenažéry pro domácí, hotelové, klubové i profesionální využití pak dělíme především podle typu brzdného systému do několika skupin:

Nejen výhody jednotlivých brzdných systémů, ale i další informace jako optimální délka pojezdu, regulace odporu, displej, programy, funkce a mnoho dalších se dozvíte v našem rádci.

Veslovací trenažéry

Proč nakupovat u nás?

Akce a slevy na email
Akční newsletter