Na hlavní obsah

Produkty v porovnávači

Domácí veslovací trenažéry

Veslovací trenažéry pro domácí použití - nízká cena a ověřená kvalita dělá z domácích veslovacích strojů inSPORTline vhodné vybavení pro posilování dolní i horní...

Veslovací trenažéry pro domácí použití - nízká cena a ověřená kvalita dělá z domácích veslovacích strojů inSPORTline vhodné vybavení pro posilování dolní i horní poloviny těla, včetně zádových a břišních svalů. Pravidelný trénink na veslařském trenažéru vám přinese pevné svaly, štíhlejší a sportovně vypadající postavu. Velkou výhodou vesel je možnost je po cvičení sklopit do kompaktní polohy, kdy oproti jiným trenažérům zabírají absolutní minimum místa, takže se hodí i do malých domácností.

V současné době rozlišujeme několik druhů veslovacích trenažérů, které se od sebe liší svými vlastnostmi. Mezi nejrozšířenější patří modely s magnetickým brzdným systémem, které vynikají stabilní konstrukcí, tichým chodem i bohatým programovým vybavením. V naší nabídce však naleznete širokou škálu modelů a je jen na Vás, který typ si zvolíte.

Nakupujte přímo u výrobce, který vám garantuje rozšířenou záruku 10 let a jiné exkluzivní služby navíc.

Proč nakupovat u nás?

Akce a slevy na email
Akční newsletter