Úvod > Série cardio strojů inCondi

Série cardio strojů inCondi

Klasické cardio stroje jako eliptický trenažér, běžecký pás, veslařský trenažér nebo rotoped zná každý, ale my nabízíme revoluční novinku, která udělá z těchto strojů něco víc. Seznamte se s řadou inCondi!

 

 Co je to inCondi?


Produkty s označením inCondi jsou cardio stroje, které je možné propojit s tabletem či mobilním telefonem*. Párování probíhá na základě bluetooth přijímače, který má každý stroj zabudovaný v ovládací konzoli. Následně stačí do tabletu či telefonu nahrát příslušnou aplikaci iRunning+ nebo iConsole+ a může se začít cvičit. Díky těmto speciálním aplikacím získává cvičení zcela nový směr.
 

 
 

 Hlavní přednosti inCondi


Mimo standardní funkce, jako jsou zátěžové profily tratě nebo manuální programy, je možné nastavit reálné trasy skrze Google Maps. Můžete si tak virtuálně zaběhat v Alpách, v ulicích Paříže, po plážích v Miami a jiných světových metropolích či zajímavých místech světa. Stoje zároveň kopírují průběh převýšení, což je ovlivněno automatickou změnou zátěže. Díky tomu je dosaženo ještě větší reálnosti. Během cvičení si můžete přepínat mezi třemi typy map, mezi kterými nechybí ani reálné snímky z Google Street View. Díky tomu můžete poznávat svět z pohodlí domova a zároveň dělat něco pro své tělo.
 

                
                              (klasická mapa)                                                                      (satelitní mapa)                                                            (snímky Google Street View)


Během cvičení lze samozřejmě zobrazovat nejdůležitější informace o cvičení, mezi kterými nechybí aktuální rychlost, ujetá či uběhnutá vzdálenost, velikost převýšení terénu či čas strávený na cestách. Oblíbené tratě si můžete uložit a při dalších cvičení jednoduše znovu zvolit. V závěru se vypisují statistiky o cvičení, které se automaticky ukládají. Výsledky tak můžete porovnávat, případně sdílet na sociálních sítích.


 

 Další chytré funkce inCondi


Všechny stroje s označením inCondi nabízí také řadu dalších užitečných programů. Mezi nejdůležitější patří HRC program (Heart Rate Control), který přizpůsobuje zátěž optimální tepové frekvenci. Pokud se během cvičení udržuje puls v optimální tepové frekvenci, cvičení je pak mnohem efektivnější. Další z užitečných a oblíbených programů je Body Fat Test, který je schopen zjistit obsah tuku ve Vašem těle (BMI). Můžete tak porovnávat výsledky nejen na základě statistik, ale také na základě vývoje Vašeho těla. V neposlední řadě nechybí ani klasické přednastavené programy čí uživatelské programy. 

  

 

*Požadavky aplikace iRunning+ *Požadavky Aplikace iConsole+
Tablet s Androidem: rozlišení 1280*752 a větší (s úhlopříčkou 10 " a větší), Android 4.0 a vyšší, Bluetooth Tablet s Androidem: displeje 1280*800 a větší, Android 4.0 a vyšší, Bluetooth
Tablet s iOS: iOS 5.0 a novější verze, všechny verze iPadu, Bluetooth Tablet s iOS: iOS 5.0 a novější verze, všechny verze iPadu, Bluetooth 
Telefon s Androidem: - Telefon s Androidem: displeje 800*480, 1280*800, 1280*760, 1920*1080 a větší, Android 2.2 a vyšší, Bluetooth
Telefon s iOS: - Telefon s iOS: iOS 5.0 a novější verze, iPhone 3GS a novější, Bluetooth
Wi-Fi připojení k internetu doporučeno Wi-Fi připojení k internetu doporučeno

 
Český košík roku 2015 Ověřeno zákazníky Finalista Shop roku 2016 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 let Apek - certifikovaný obchod