Na hlavní obsah

Produkty v porovnávači

Série cardio strojů inCondi

Klasické cardio stroje jako eliptický trenažér, běžecký pás, veslařský trenažér nebo rotoped zná každý, ale my nabízíme revoluční novinku, která udělá z těchto strojů něco víc. Seznamte se s řadou inCondi!

Série cardio strojů inCondi
Série cardio strojů inCondi

 Co je to inCondi?


Produkty s označením inCondi jsou cardio stroje, které je možné propojit s mobilním telefonem, případně tabletem. Párování probíhá na základě bluetooth přijímače, který má každý stroj zabudovaný v ovládací konzoli. Následně stačí do tabletu či telefonu nahrát aplikaci iConsole+ Training - pro Android 5.0 a vyšší nebo iOS 10.0 a vyšší - nebo jinou (dle konkrétního stroje) a může se začít cvičit. Díky těmto speciálním aplikacím získává cvičení zcela nový směr.

 

 Hlavní přednosti inCondi a aplikace iConsole+ Training


Mimo standardní funkce, jako jsou zátěžové profily tratě nebo manuální programy, je možné v aplikaci iConsole+ Training nastavit reálné trasy skrze Google Maps. Můžete si tak virtuálně zaběhat v Alpách, v ulicích Paříže, po plážích v Miami a jiných světových metropolích či zajímavých místech světa. Stoje zároveň kopírují průběh převýšení, což je ovlivněno automatickou změnou zátěže. Díky tomu je dosaženo ještě větší reálnosti. Během cvičení si můžete přepínat mezi třemi typy map, mezi kterými nechybí ani reálné snímky z Google Street View. Díky tomu můžete poznávat svět z pohodlí domova a zároveň dělat něco pro své tělo.

hlavní menu klasická mapa satelitní mapa snímek z Google Street View

Během cvičení lze samozřejmě zobrazovat nejdůležitější informace o cvičení, mezi kterými nechybí aktuální rychlost, ujetá či uběhnutá vzdálenost, velikost převýšení terénu či čas strávený na cestách. Oblíbené tratě si můžete uložit a při dalších cvičení jednoduše znovu zvolit. V závěru se vypisují statistiky o cvičení, které se automaticky ukládají. Výsledky tak můžete porovnávat, případně sdílet na sociálních sítích.

Některé stroje namísto iConsole+ Training podporují další aplikace jako Kinomap, Zwift, FitShow a další, které se funkcemi liší. Konkrétní kompatibilitu zjistíte v popise jednotlivých strojů.

 Další chytré funkce inCondi


Všechny stroje s označením inCondi nabízí také řadu dalších užitečných programů. Mezi nejdůležitější patří HRC program (Heart Rate Control), který přizpůsobuje zátěž optimální tepové frekvenci. Pokud se během cvičení udržuje puls v optimální tepové frekvenci, cvičení je pak mnohem efektivnější. Další z užitečných a oblíbených programů je Body Fat Test, který je schopen zjistit obsah tuku ve Vašem těle (BMI). Můžete tak porovnávat výsledky nejen na základě statistik, ale také na základě vývoje Vašeho těla. V neposlední řadě nechybí ani klasické přednastavené programy čí uživatelské programy.


Poznámka: Ostatní aplikace používané u některých modelů řady inCondi se mohou funkcemi lišit. Bližší informace najdete u jednotlivých modelů. 

Související kategorie

Související produkty


Související články

Akce a slevy na email
Akční newsletter