Na hlavní obsah

Produkty v porovnávači

Běžecké pásy

Běžecký pás je nepřekonatelný fitness stroj pro vylepšení kondice, spalování tuků a posílení srdce. Potvrzují to recenze uživatelů z celého světa, pro které je...

Běžecký pás je nepřekonatelný fitness stroj pro vylepšení kondice, spalování tuků a posílení srdce. Potvrzují to recenze uživatelů z celého světa, pro které je opravdovým TOP kardio trenažérem. Umožní vám trénovat běh či sportovní chůzi kdykoliv a za jakéhokoliv počasí.

Nejlepší běžecké trenažéry mají tichý a výkonný motor, dobré odpružení pro šetření kloubů, měřič tepové frekvence s hrudním pásem, mnoho moderních funkcí, snadné ovládání a velkou běžeckou plochu pro pohodlné a bezpečné sportování. Využijte také prodlouženou záruku 10 let a odborný servis u zákazníka (oprava stroje přímo u vás doma). Nakupujte přímo u výrobce a využijte skvělé exkluzivní služby!

Motorový běžecký pás vyniká přesnou a plynulou regulací rychlosti, výkonu a sklonu běžecké plochy. Jeho počítač ukazuje tréninkový čas, rychlost, vzdálenost, puls i spálené kalorie. Chcete ještě více? Tak pomocí Bluetooth připojte k pokrokovému běžeckému pásu inCondi telefon či tablet a sledujte autentické panoramatické snímky světových metropolí či velehor, objevujte svět - bavte se! Nabízíme i bezmotorové varianty pro simulaci chůze do kopce.

Pokud si nejste jisti výběrem běhacího pásu, koukněte do našeho rádce.

Běžecké pásy

Proč nakupovat u nás?

Akce a slevy na email
Akční newsletter