Minipumpa inSPORTline Bannia AKCE
129 Kč
149 Kč
Produkty v porovnávači
Horské kolo s dámskou geometrií pro pohodlnou jízdu, kvalitní komponenty Shimano, spolehlivé kotoučové brzdy a páčkové řazení. více
ZDARMA Dárek v hodnotě 1 889 Kč
Chytré hodinky inSPORTline Melagra
ZDARMA Dárek v hodnotě 465 Kč
Telly na 30 dní ZDARMAVelikost rámu: 18" (160-175 cm)
Barva: bílá/písková
Zboží Vám doručíme zcela zdarma.
Objevte svobodu jízdy s kolem, které se dokonale přizpůsobí vašemu tempu i terénu! Dámské horské kolo Olpran Mellisa 27,5" má pohodlné ovládání, maximální stabilitu a přirozený posed, díky kterému si užijete každou jízdu - od městských uliček po lesní stezky.
Odpružená vidlice vám dá kontrolu nad terénem, zatímco kotoučové brzdy zajistí jistotu a bezpečí za každého počasí. Kolo je vybaveno spolehlivým řazením Shimano s 18 převody, které vám umožní snadno zdolat prudké výjezdy i svižné sjezdy bez zbytečné námahy. Robustní pláště vám dodají trakci a jistotu na štěrku, blátě i suchých cestách.
Olpran Mellisa 27,5" je vstupenka do světa zážitků, kde máte každý kilometr ve svých rukou. Pohodlné sedlo navržené pro ženy, odolné komponenty a promyšlené detaily dělají z tohoto kola ideálního parťáka na každé dobrodružství.
Naše tipy - mohlo by Vás zajímat:
Technický popis:
| rám | hliník (ALU) |
| vidlice | odpružená |
| hlav.složení | klasické - ocelové |
| střed.složení | ocelové, osa 119 mm |
| kliky | ocel, 24-34-42/170 mm |
| měnič | SHIMANO |
| řazení | SHIMANO, INDEX |
| počet převodů | 18 |
| kazetové pastorky | Shimano, 14-28T |
| řetěz | ocel, Z6 |
| brzdy | kotoučové, 160 mm |
| náboje | ocel, 36 děr |
| ráfky | hliníkové dvojité |
| pláště | 27" horské |
| představec | ocel, klasický, 80 mm |
| řídítka | ocelová, rovná, 580 mm |
| sedlovka | ocel, rovná, 28,6x250 mm |
| sedlo | 280x160 mm černé, PU, se svorkou |
| pedály | plastový, kuličkový, odrazky, boron osa |
| příprava na zadní nosič | ano |
| hmotnost | 15,3 kg |
Obrázky mají pouze ilustrativní charakter.
| S nízkým nástupem | ne |
|---|---|
| Materiál rámu | hliník |
| Brzdy | kotoučové |
| Počet převodů | 18 |
| Typ řazení | páčkové |
| Odpružení | přední vidlice |
| Velikost kol | 27,5" |
| Stojánek | ano |
| Retro | ne |
| Určeno pro seniory | ne |
| Určení | dámské |
| Hmotnost | 15.30 kg |
| Rok | 2026 |