Minipumpa inSPORTline Bannia AKCE
129 Kč
149 Kč
Produkty v porovnávači
Horské kolo s dámskou geometrií, výborné jízdní vlastnosti, kvalitní komponenty, čelisťové brzdy, páčkové řazení. více
ZDARMA Dárek v hodnotě 1 889 Kč
Chytré hodinky inSPORTline Melagra
ZDARMA Dárek v hodnotě 465 Kč
Telly na 30 dní ZDARMAVelikost rámu: M (17", 160-175 cm)
Barva: Minty Gray
Zboží Vám doručíme zcela zdarma.
Zažijte ideální spojení stylu a výkonu s dámským horským kolem Cyclision Corpha 6 MK-II 29"!
Toto kolo je navrženo speciálně pro ženy, které chtějí zdolávat traily s lehkostí a elegancí. Hliníkový rám Cyclision one zajišťuje pohodlnou a efektivní jízdu, ať už se vydáte kamkoli. Vidlice SR SUNTOUR XCE28 se 100 mm zdvihem poskytuje skvělou kontrolu a pohodlí na každém povrchu.
Kvalitní komponenty Shimano zaručují plynulé a přesné řazení, dlouhou životnost a spolehlivý výkon při každé jízdě. Čelisťové brzdy Alhonga pak zajišťují jistý a přesný brzdný účinek za všech podmínek.
Pláště Chaoyang PHANTOM DRY poskytují vynikající trakci a stabilitu, zatímco sedlo a ergonomické rukojeti od Cyclision one zaručují pohodlí i při dlouhých jízdách. Kolo je také vybaveno přípravou pro zadní nosič, což zvyšuje jeho praktičnost.
Připravte se na nezapomenutelné zážitky z jízdy s kolem Cyclision Corpha 6 MK-II 29", které přináší styl, komfort a hlavně výkon!
Naše tipy - mohlo by Vás zajímat:
Technický popis:
| rám | Cyclision one, Alutec, Tapered, CA 6, 2200 g |
| vidlice | SR SUNTOUR XCE28 (29"), 100 mm, coil spring |
| hlav.složení | semi-integrated |
| střed.složení | Neco Cartridge (122.5mm) |
| kliky | Shimano, FC-TY301, 42x34x24T, 175MM |
| měnič | SHIMANO, TOURNEY RD-TY300 |
| řazení | SHIMANO, ST-EF41-L, EZ-Fire Plus |
| počet převodů | 21 |
| kazetové pastorky | SHIMANO, MF-TZ500-7, 7-SPEED, 14-28T |
| řetěz | KMC Z7, Gray-Brown 112L |
| brzdy | Alhonga, V-brake |
| náboje | Cyclision one 703, Alloy, 32 holes |
| ráfky | JHT, Alloy , Double layer, 32 holes |
| pláště | Chaoyang PHANTOM DRY 29x2.20; 27.5x2.20; ZIPPERING 26x2.10 |
| představec | Cyclision one, dám 28.6mm, bar bore 31.8mm, lenght 70mm |
| řídítka | Cyclision one, STEEL , dím 31.8mm, říše 1.4T, width: L/M 700mm; S/XS 660mm |
| sedlovka | Cyclision one, dím 30.9mm, lenght: XL/L/M 350mm; S/XS 300mm |
| sedlo | Cyclision one, 100% Polyurethane, Memory Foam, Double Density |
| pedály | Plastic 3 |
| rukojeti | Cyclision one, Basic |
| brzdové páky | SHIMANO, ST-EF41-7R, EZ-Fire Plus |
| příprava na zadní nosič | ano |
| hmotnost | Vážení kol neprobíhá podle žádného zavedeného standardu, kterého by se drželi všichni výrobci. Pro zjištění reálné váhy kola je třeba nechat ho zvážit přímo na prodejně. |
Obrázky mají pouze ilustrativní charakter.
Hodnocení: 5
zákazníků doporučuje
hodnocení uživatelů
Ověřený zákazník
Hodnoceno: 9. 3. 2026
Produkt zakoupen na inSPORTline.sk
Rýchle doručenie
| S nízkým nástupem | ne |
|---|---|
| Materiál rámu | hliník |
| Brzdy | čelisťové |
| Počet převodů | 21 |
| Typ řazení | páčkové |
| Odpružení | přední vidlice |
| Zdvih vidlice | 100 mm |
| Velikost kol | 29" |
| Šířka pláště | 2.20 ʺ |
| Stojánek | ne |
| Retro | ne |
| Určeno pro seniory | ne |
| Určení | dámské |
| Rok | 2024 |