Sada blatníků inSPORTline Bikobran 27,5"-29" AKCE
329 Kč
349 Kč
Produkty v porovnávači
Horské kolo s dámskou geometrií, výborné jízdní vlastnosti, kvalitní komponenty, kotoučové brzdy, páčkové řazení. více
ZDARMA Dárek v hodnotě 1 889 Kč
Chytré hodinky inSPORTline Melagra
ZDARMA Dárek v hodnotě 465 Kč
Telly na 30 dní ZDARMAVelikost rámu: XS (14", 140-152 cm)
Barva: růžová/stříbrná/mat
Zboží Vám doručíme zcela zdarma.
Dámské horské kolo Kross Lea 2.0 27,5" patří mezi kvalitní dámská horská kola s výbornou výbavou.
Rám s dámskou geometrií je vyroben z lehkého hliníku a je doplněn kvalitními komponenty značek Shimano a Kross. Přední vidlice Kross se zdvihem 100mm a mechanické kotoučové brzdy zajišťují výborné jízdní vlastnosti. O bezproblémový průchod i náročnějším terénem se starají spolehlivé pláště Wanda.
Dámské horské kolo Kross Lea 2.0 27,5" je vhodné pro všestrannou jízdu v terénu i na silnici.
Naše tipy - mohlo by Vás zajímat:
Technický popis:
| rám | ALUMINIUM PERFORMANCE |
| vidlice | KROSS (zdvih 100 mm) |
| hlav.složení | 1-1/8" |
| střed.složení | FP-B902 |
| kliky | WHEEL TOP (24-34-42T/170mm) |
| přesmykač | SHIMANO TOURNEY TY300 |
| měnič | SHIMANO ALTUS M310 |
| řazení | SHIMANO TOURNEY ST-EF41 |
| počet převodů | 21 |
| kazeta | SHIMANO TZ500 (14-34T) |
| řetěz | KMC HV500 |
| brzdy | mechanické kotoučové |
| brzdové páky | SHIMANO TOURNEY ST-EF41 |
| náboje | ALUMINIUM |
| ráfky | ALUMINIUM |
| pláště | WANDA P1288 27,5X2,25 |
| představec | ALUMINIUM 45mm/31,8/3° |
| řídítka | ALUMINIUM 660/31,8 |
| sedlovka | ALUMINIUM 30,9x300mm |
| sedlo | KROSS |
| rukojeti | KROSS |
| příprava na zadní nosič | ano |
| hmotnost | Vážení kol neprobíhá podle žádného zavedeného standardu, kterého by se drželi všichni výrobci. Pro zjištění reálné váhy kola je třeba nechat ho zvážit přímo na prodejně |
Obrázky mají pouze ilustrativní charakter.
| S nízkým nástupem | ne |
|---|---|
| Materiál rámu | hliník |
| Brzdy | kotoučové |
| Typ kotoučové brzdy | mechanická |
| Počet převodů | 21 |
| Typ řazení | páčkové |
| Odpružení | přední vidlice |
| Zdvih vidlice | 100 mm |
| Velikost kol | 27,5" |
| Šířka pláště | 2.25 ʺ |
| Stojánek | ne |
| Určeno pro seniory | ne |
| Rok | 2026 |