Minipumpa inSPORTline Bannia AKCE
129 Kč
149 Kč
Produkty v porovnávači
Horské kolo ve sportovním designu s 29'' koly, odpruženou vidlicí a hydraulickými kotoučovými brzdami! To vše doplněno kvalitními komponenty Shimano. více
ZDARMA Dárek v hodnotě 1 889 Kč
Chytré hodinky inSPORTline Gradana
ZDARMA Dárek v hodnotě 465 Kč
Telly na 30 dní ZDARMAVelikost rámu:
Barva: black/hologram
Zvolte variantu produktu
Zboží Vám doručíme zcela zdarma.
Horské kolo 4EVER Prodigy Race 29" je na pořádnou terénní jízdu jako dělané! S odlehčeným hliníkovým rámem a kvalitní odpruženou vidlicí ROCK SHOX JUDY RLO bez problému zvládneš i ten nejnáročnější trail. O bezpečí za jízdy se pak starají kvalitní hydraulické kotoučové brzdy Shimano a odolné pláště Schwalbe Racing Ray.
Za jízdy můžeš přehazovat mezi 12 rychlostmi a maximálně se tak přizpůsobit jak terénu, tak svým schopnostem. Jedná se tak o skvělé horské kolo pro rychlou jízdu v náročném i mírném terénu.
Hlavní předností 29“ kol je vynikající průchodnost terénem, perfektní tlumení nerovností terénu díky vidlicím ROCK SHOX a držení stopy při náročných sjezdech díky spolehlivým plášťům. Všechna kola 4EVER 29“ vynikají svým sportovním pojetím a jsou určena pro všechny jezdce se soutěživými ambicemi.
Každý majitel ocení pohodlí za jízdy i po hodinách v sedle, aby si mohl pošetřit drahocennou energii na poslední kilometry. Kromě krásného sportovního designu podtrhuje osobitý charakter této třídy především dokonalé sladění všech použitých komponentů.
Naše tipy - mohlo by Vás zajímat:
Technický popis:
| rám | ALU NEW SHAPE ICR 6061 TB |
| velikost rámu | 17" / 19" / 21" |
| vidlice | ROCK SHOX JUDY RLO Taper |
| převodník | SHIMANO DEORE FC-MT510-1 12SPD 34T |
| středová osa | Integrated |
| řazení | SHIMANO DEORE SL-M6100 1x12SPD |
| přehazovačka | SHIMANO XT RD-M8100 12SPD |
| počet převodů | 12 |
| přesmykač | *** |
| kazeta | SHIMANO DEORE CS-M6100 12SPD 10-51T |
| řetěz | SHIMANO CN-M6100 12SPD |
| brzdy | SHIMANO DEORE BR-M410 (180/160) |
| brzdové páky | SHIMANO DEORE BL-M401 |
| přední náboj | SHIMANO HB-QC300 |
| zadní náboj | SHIMANO FH-QC500-MS |
| ráfky | MACH1 XC DISC 29" |
| pláště | SCHWALBE Racing Ralph 29x2,25 |
| pedály | UNION SP-610 |
| řídítka | EXCLUSIVE sand blasted 740mm |
| představec | EXCLUSIVE sand blasted |
| sedlovka | EXCLUSIVE sand blasted |
| sedlo | SELLE ITALIA X3 BOOST |
| hmotnost | 12,2 kg |
Obrázky mají pouze ilustrativní charakter.
| Materiál rámu | hliník |
|---|---|
| Brzdy | kotoučové |
| Typ kotoučové brzdy | hydraulická |
| Počet převodů | 12 |
| Odpružená vidlice | ano |
| Odpružení | přední vidlice |
| Zamykatelnost odpružení | ano |
| Zdvih vidlice | 100 mm |
| Velikost kol | 29" |
| Šířka pláště | 2.25 ʺ |
| Typ řazení | páčkové |
| Teleskopická sedlovka | ne |
| Mullet | ne |
| Určení | pánské |
| Hmotnost | 12.20 kg |
| Rok | 2026 |