Sada blatníků inSPORTline Bikobran 27,5"-29" AKCE
329 Kč
349 Kč
Produkty v porovnávači
Kolo s 27,5'' koly, ale menším rámem pro dospívající cyklistky! S odpruženou vidlicí, hydraulickými kotoučovými brzdami a řazením Shimano spolehlivě projede i tím nejhorším terénem. více
ZDARMA Dárek v hodnotě 465 Kč
Telly na 30 dní ZDARMAVelikost rámu:
Barva: dark wine/rose
Zvolte variantu produktu
Zboží Vám doručíme zcela zdarma.
Juniorské horské kolo 4EVER Nelly Sport 27,5" se sice pyšní "dospěláckými" koly, ale v kombinaci s menším 15,5" a 18" rámy je ideální právě pro mladší ročníky. Díky tomu je to super přechodný model, kdy je dětské kolo už příliš malé, ale na klasické dospělé to taky ještě není.
Snížený rám je navíc pro cyklistky ideální. Kolo má taky hydraulické kotoučové brzdy Shimano a odpruženou vidlici SR Suntour XCM32 100 HLO s uzamykáním. O perfektní jízdní vlastnosti v každém terénu se zase starají pláště Schwalbe Smart Sam. K dispozici máte 10 převodů.
Juniorské horské kolo 4EVER Nelly Sport 27,5" je tak ideální pro náročné dospívající cyklistky, které si chtějí pořádně užít jízdu terénem na kvalitním kole!
Naše tipy - mohlo by Vás zajímat:
Technický popis:
| rám | ALU NEW WM SHAPE 6061 |
| velikost rámu | 15,5" / 18" |
| vidlice | SR SUNTOUR XCM32 100 HLO |
| převodník | SHIMANO FC-U4000-1 10SPD 30T |
| řazení | SHIMANO CUES SL-U6000-10 1x10SPD |
| přehazovačka | SHIMANO CUES RD-U6000 10SPD |
| počet převodů | 10 |
| kazeta | SHIMANO CS-LG300 10SPD 11-48 |
| řetěz | SHIMANO CN-LG500 10SPD |
| brzdy | SHIMANO BR-MT200 |
| brzdové páky | SHIMANO BL-MT200 |
| přední náboj | SHIMANO HB-TX505 |
| zadní náboj | SHIMANO FH-TX505 |
| ráfky | MACH1 NEURO DISC 27,5" |
| pláště | SCHWALBE Smart Sam 27,5x2,1" |
| pedály | UNION SP |
| řídítka | 4EX sand blasted 700mm |
| představec | 4EX sand blasted |
| sedlovka | 4EX sand blasted |
| sedlo | SELLE ROYAL |
| střed. osa | VP BSA 68 |
| hmotnost | 13,5 kg |
Obrázky mají pouze ilustrativní charakter.
| Hmotnost | 13.50 kg |
|---|---|
| Brzdy | kotoučové |
| Počet převodů | 10 |
| Odpružení | přední vidlice |
| Materiál rámu | hliník |
| Určení | dámské, dětské |
| Velikost kol | 27,5" |
| Typ řazení | páčkové |
| Stojánek | ne |
| Šířka pláště | 2.10 ʺ |
| Určeno pro seniory | ne |
| Odpružená vidlice | ano |
| Rok | 2026 |
| Zdvih vidlice | 100 mm |
| Typ kotoučové brzdy | hydraulická |