Akumulátorová pumpa inSPORTline Gaberila s powerbankou a LED světlem AKCE
919 Kč
999 Kč
Produkty v porovnávači
Pohodlné a dobře ovladatelné silniční kolo, kvalitní kotoučové brzdy, širší pláště, perfektní jízdní vlastnosti na silnici i v mírnějším terénu. více
ZDARMA Dárek v hodnotě 465 Kč
Telly na 30 dní ZDARMAVelikost rámu:
Barva: green dragon
Zvolte variantu produktu
Zboží Vám doručíme zcela zdarma.
Gravel kolo 4EVER Gromvel Race 28" je alternativou silničního kola, která se liší v několika významných detailech. Vidlice je rozšířená, díky čemuž lze osadit výrazně širší pláště, a s kolem tak můžete bez obav vyjet mimo silnici. Rám je zároveň celkově kratší než u silničního kola, což umožňuje pohodlnější posed.
Kolu nechybí ani kotoučové brzdy, které u silniček také nejsou zvykem. Gravel bike 4EVER Gromvel Race 28" je tak ideální volbou pro milovníky klasické jízdy po silnici, kteří však na svých výletech neodolají vyjet na polní cestu nebo do jiného terénu.
S jízdou mimo silnici si tento model hravě poradí i díky odolnému hliníkovému rámu. Převodový systém Shimano GRX s 12 rychlostmi zabezpečí hladké a plynulé přeřazování za každé situace. Velmi nízká hmotnost, širší pláště WTB, hliníkový rám či spolehlivé kotoučové brzdy - to vše dělá z Gravel kola 4EVER Gromvel Race 28" skvělou volbu pro jízdu po silnici i mimo ni.
Naše tipy - mohlo by Vás zajímat:
Technický popis:
| rám | ALUMINIUM SUPERLITE ICR |
| velikost rámu | 20" / 21,5" / 23" |
| vidlice | CARBON DURABLE 12mm |
| střed.složení | Integrated |
| převodník | SHIMANO GRX FC-RX610-2 12SPD 46/30T |
| přehazovačka | SHIMANO GRX RD-RX820 12SPD |
| přesmykač | SHIMANO GRX FD-RX820 |
| řazení | SHIMANO GRX ST-RX610 2x12SPD |
| počet převodů | 12 |
| kazeta | SHIMANO CS-HG710-12 12SPD 11-36T |
| řetěz | SHIMANO CN-M6100 12SPD |
| brzdy | SHIMANO GRX BR-RX410 (160/140) |
| pláště | SCHWALBE G-ONE Allround 40-622 |
| představec | FSA RACE 31,8mm |
| řídítka | FSA RACE BAR VERO COMPACT |
| sedlovka | FSA GOSSAMER 27,2mm |
| sedlo | SELLE ITALIA NOVUS BOOST EVO X-CROSS SF |
| ráfky | MACH1 Pulse 23 700C |
| náboje | SHIMANO HB/FH-RS470 E-THRU 12mm |
| hmotnost | 9,8 |
Obrázky mají pouze ilustrativní charakter.
| Počet převodů | 12 |
|---|---|
| Materiál rámu | hliník |
| Velikost kol | 28" |
| Brzdy | kotoučové |
| Odpružená vidlice | ne |
| Typ řazení | pákové |
| Hmotnost | 9.80 kg |
| Rok | 2026 |