Dámské trekingové kolo Kross Trans 1.0 28" SR Gen 003
8 990 Kč
3-5 dní
Produkty v porovnávači
Lehké, odolné a dokonale přizpůsobené vašim potřebám – to je dámské crossové kolo Cyclision Zodya 4 MK-II 28". Díky odpružené vidlici SR SUNTOUR NEX DS se zdvihem 63 mm a preciznímu řazení Shimano s 21 převody si užijete hladkou jízdu na každém povrchu.
Speciální geometrie rámu Cyclision one zajistí maximální pohodlí i na dlouhých trasách. Spolehlivé pláště Chaoyang MAKO SHARK a mechanické kotoučové brzdy Shimano vám dodají jistotu na silnici i v lehkém terénu.
Vyrazte na výlet, zdolejte kopce, prozkoumejte nové stezky – s Cyclision Zodya 4 MK-II 28" budete mít vždy dokonalý zážitek z jízdy!
Naše tipy - mohlo by Vás zajímat:
Technický popis:
| rám | Cyclision one, Alutec, Tapered, ZA 4, Weight 2200 g |
| vidlice | SR SUNTOUR NEX DS, 63 mm |
| hlav.složení | semi-integrated |
| střed.složení | Neco Cartridge (122.5mm) |
| kliky | Shimano, FC-TY301, 48x38x28T, 175MM, s Chain Guard |
| přesmykač | SHIMANO, TOURNEY, FD-TY510-TS3, 31.8MM |
| měnič | SHIMANO, TOURNEY RD-TY300 |
| řazení | SHIMANO, SL-M315, Rapidfire Plus |
| počet převodů | 21 |
| kazetové pastorky | SHIMANO, CS-HG200-7, 7-SPEED |
| řetěz | KMC Z7, Gray-Brown, 114 |
| brzdy | SHIMANO, BR-MT200 |
| brzdové páky | SHIMANO, BL-MT200 |
| náboje | Shimano, TX505 Disc Center Lock, 32 holes |
| ráfky | JHT, Alloy , Double layer, 32 holes, With Eylets |
| pláště | Chaoyang MAKO SHARK 700x40C |
| představec | Cyclision one, dím 28.6 mm, bar bore 31.8mm, lenght L 110mm S/M 90mm |
| řídítka | Cyclision one, STEEL , dím 25.4 mm, rise 1.4T, width 660mm |
| sedlovka | Cyclision one, dím-27.2mm, lenght-350mm |
| sedlo | Cyclision one, 100% Polyurethane, Memory Foam, Double Density, LADY |
| pedály | Plastic 1 |
| rukojeti | Cyclision one, 4 |
| příprava na zadní nosič | ano |
| hmotnost | Vážení kol neprobíhá podle žádného zavedeného standardu, kterého by se drželi všichni výrobci. Pro zjištění reálné váhy kola je třeba nechat ho zvážit přímo na prodejně. |
Obrázky mají pouze ilustrativní charakter.
| Brzdy | kotoučové |
|---|---|
| Typ kotoučové brzdy | hydraulická |
| Počet převodů | 21 |
| Odpružení | přední vidlice |
| Zdvih vidlice | 63 mm |
| Typ kola | krosové |
| Materiál rámu | hliník |
| Určení | dámské |
| Velikost kol | 28" |
| Typ řazení | páčkové |
| Stojánek | ne |
| Šířka pláště | 1.60 ʺ |
| S nízkým nástupem | ano |
| S nosičem | ne |
| Rok | 2024 |
Tento produkt již není v naší nabídce. Vyberte si prosím z alternativ níže!