Sada blatníků inSPORTline Bikobran 27,5"-29" AKCE
329 Kč
349 Kč
Produkty v porovnávači
Odlehčené crossové kolo s dámskou geometrií, odpružená vidlice, kvalitní rám, výborné jízdní vlastnosti, na silnici i do terénu. více
ZDARMA Dárek v hodnotě 1 889 Kč
Chytré hodinky inSPORTline Melagra
ZDARMA Dárek v hodnotě 465 Kč
Telly na 30 dní ZDARMAVelikost rámu: M (19", 165-180 cm)
Barva: Minty Green
Zboží Vám doručíme zcela zdarma.
Lehké, odolné a dokonale přizpůsobené vašim potřebám – to je KELLYS CLEA 30 28". Díky odpružené vidlici SR SUNTOUR NEX se zdvihem 63 mm a preciznímu řazení Shimano s 24 převody si užijete hladkou jízdu na každém povrchu.
Speciální geometrie rámu Kellys Crosslite Lady zajistí maximální pohodlí i na dlouhých trasách. Spolehlivé pláště Innova a čelisťové brzdy Tektro vám dodají jistotu na silnici i v terénu.
Vyrazte na výlet, zdolejte kopce, prozkoumejte nové stezky – s KELLYS CLEA 30 budete mít vždy dokonalý zážitek z jízdy!
Naše tipy - mohlo by Vás zajímat:
Kellys si vyhrazuje právo na změnu informací jako jsou specifikace produktů, výbavy, modelů, barev a materiálů.
Technický popis:
| rám | KELLYS Crosslite Lady |
| velikost rámu | S (17", 430mm), M (19", 480mm) |
| vidlice | SR SUNTOUR NEX HLO P, 63 mm, coil spring |
| hlav.složení | semi-integrated |
| střed.složení | cartridge (122mm) |
| kliky | SHIMANO TY301 (48x38x28T) - délka 170 mm (S), 175 mm (M) |
| přesmykač | SHIMANO TY601 (31.8 mm) |
| měnič | SHIMANO TX800 (direct mount) |
| řazení | SHIMANO ST-EF500-8 EZ-fire Plus |
| počet převodů | 24 |
| kazetové pastorky | SHIMANO CS-HG200-8 (12-32T) |
| řetěz | KMC Z8 |
| brzdy | Tektro V-brake |
| brzdové páky | SHIMANO ST-EF500 |
| náboje | aloy (32 holes) |
| ráfky | KLS Draft 622x21 (32 děr / nýtované) |
| pláště | INNOVA 44-622 (700x42C) |
| představec | KALLOY - diam 28.6 mm / bar bore 25.4 mm / 30° / délka 90 mm |
| řídítka | alloy RiseBar - diam 25.4 mm / šířka 640 mm |
| sedlovka | KALLOY - diam 27.2 mm / délka 350 mm |
| sedlo | KLS ComfortLine |
| pedály | plastic |
| výplet kola | steel |
| rukojeti | KLS Token 2Density |
| příprava pro stojánek | otvory s roztečí 40 mm na zadní stavbě |
| příprava na zadní nosič | ano |
| hmotnost | Vážení kol neprobíhá podle žádného zavedeného standardu, kterého by se drželi všichni výrobci. Pro zjištění reálné váhy kola je třeba nechat ho zvážit přímo na prodejně. |
Obrázky mají pouze ilustrativní charakter.
| Rám | Kellys Crosslite Lady 6061 alloy |
|---|---|
| Brzdy | čelisťové |
| Počet převodů | 24 |
| Odpružení | přední vidlice |
| Zdvih vidlice | 63 mm |
| Typ kola | krosové |
| Materiál rámu | hliník |
| Určení | dámské |
| Velikost kol | 28" |
| Typ řazení | páčkové |
| Stojánek | ne |
| Šířka pláště | 1.73 ʺ |
| S nízkým nástupem | ano |
| S nosičem | ne |
| Rok | 2026 |