Dětský batoh inSPORTline Expino AKCE
349 Kč
399 Kč
Produkty v porovnávači
Horské kolo pro malé slečny, odlehčený hliníkový rám, kvalitní komponenty, vhodné pro děti od 6 let. více
ZDARMA Dárek v hodnotě 1 790 Kč
Dětské chytré hodinky inSPORTline Amiaro
ZDARMA Dárek v hodnotě 299 Kč
SIM karta T-Mobile Twist Chytré zařízení 200 MB
ZDARMA Dárek v hodnotě 465 Kč
Telly na 30 dní ZDARMAVelikost rámu: 11" (110-130 cm)
Barva: růžová/růžová/lesk
E-shop: skladem - 27.5. u Vás
Zboží Vám doručíme zcela zdarma.
Dětské kolo Kross Lea Mini 3.0 EQ 20" je moderní dětské kolo s odlehčeným hliníkovým rámem a 20" koly. Kolo je vybaveno šestirychlostní přehazovačkou značky Shimano. Bezpečnost zajišťují kvalitní čelisťové brzdy a sada odrazových prvků – na pedálech, zadním nosiči i předním světle.
olo je vhodné jak na silnici, tak do mírnějšího terénu. Rám kola je u sedlovky mírně prohnut což usnadňuje sesedání a nasedání. Díky těmto vlastnostem a vzhledu kol pro dospělé je dětské kolo Kross Lea Mini 3.0 EQ oblíbené u všech malých cyklistek.
Naše tipy - mohlo by Vás zajímat:
Technický popis:
| rám | Aluminium Performance |
| velikost rámu | 11" |
| vidlice | ALUMINIUM |
| střed.složení | FP-B902 |
| kliky | PROWHEEL |
| přehazovačka | Shimano tourney TY21 |
| řazení | Shimano tourney TX30 |
| počet převodů | 6 |
| kazetové pastorky | SHIMANO TZ500, 14-28T |
| řetěz | YBN S20 |
| brzdy | V-Brake (čelisťové) |
| náboje | hliník |
| ráfky | hliník |
| pláště | WANDA G5001 20X1.75 |
| hl. složení | 1-1/8" |
| řídítka | ALUMINIUM 540 MM 25.4 |
| sedlovka | ALUMINIUM 27,2x250 |
| sedlo | Selle Royal Explora JR |
| pedály | plast |
| gripy | Herrmans |
| hmotnost | 10,7 kg |
Obrázky mají pouze ilustrativní charakter.
| Hmotnost | 10.70 kg |
|---|---|
| Brzdy | čelisťové |
| Volnoběh | ano |
| Počet převodů | 6 |
| Odpružení | nemá |
| Materiál rámu | hliník |
| Určení | dětské |
| Velikost kol | 20" |
| Přídavná stabilizační kolečka | ne |
| Stojánek | ano |
| Typ řazení | páčkové |
| Protišlapná brzda | ne |
| Odpružená vidlice | ne |
| Rok | 2026 |