Cyklo pumpa Kellys Doubly Pro 30
369 Kč
skladem
Produkty v porovnávači
Horské kolo s dámskou geometrií, výborné jízdní vlastnosti, kvalitní komponenty, čelisťové brzdy, páčkové řazení. více
ZDARMA Dárek v hodnotě 1 889 Kč
Chytré hodinky inSPORTline Melagra
ZDARMA Dárek v hodnotě 465 Kč
Telly na 30 dní ZDARMAVelikost rámu: M (19", 165-175 cm)
Barva: růžová/šedá/mat
Zboží Vám doručíme zcela zdarma.
Dámské horské kolo Kross Lea 1.0 26" patří mezi kvalitní dámská horská kola s výbornou výbavou. Rám s dámskou geometrií je vyroben z lehkého hliníku a je doplněn kvalitními komponenty značek Shimano, Sunrace a Kross.
Přední vidlice Kross se zdvihem 80 mm a čelisťové brzdy zajišťují výborné jízdní vlastnosti. O bezproblémový průchod i náročnějším terénem se starají spolehlivé pláště Wanda. Dámské horské kolo Kross Lea 1.0 26" je vhodné pro všestrannou jízdu v terénu i na silnici.
Naše tipy - mohlo by Vás zajímat:
Technický popis:
| rám | ALUMINIUM PERFORMANCE |
| vidlice | KROSS (zdvih 80 mm) |
| hlav.složení | 1-1/8" |
| střed.složení | FP-B902 |
| kliky | WHEEL TOP (24-34-42T/170MM) |
| přesmykač | SHIMANO TOURNEY TZ500 |
| měnič | SHIMANO TOURNEY TY300 |
| řazení | SHIMANO TOURNEY TX30, páčkové |
| počet převodů | 21 |
| kazeta | SUNRACE MFM2A-7 (14-28T) |
| řetěz | YBN S50 |
| brzdy | V-BRAKE |
| brzdové páky | ALUMINIUM |
| náboje | ALUMINIUM |
| ráfky | ALUMINIUM |
| pláště | WANDA P1255 26X2,1 |
| představec | ALUMINIUM 70mm/25,4/7° |
| řídítka | ALUMINIUM 640/25,4 |
| sedlovka | ALUMINIUM 27,2x350mm |
| sedlo | KROSS |
| rukojeti | HERRMANS |
| hmotnost | Vážení kol neprobíhá podle žádného zavedeného standardu, kterého by se drželi všichni výrobci. Pro zjištění reálné váhy kola je třeba nechat ho zvážit přímo na prodejně. |
Obrázky mají pouze ilustrativní charakter.
| S nízkým nástupem | ne |
|---|---|
| Materiál rámu | hliník |
| Brzdy | čelisťové |
| Odpružená vidlice | ano |
| Počet převodů | 21 |
| Typ řazení | páčkové |
| Zdvih vidlice | 80 mm |
| Velikost kol | 26" |
| Šířka pláště | 2.10 ʺ |
| Stojánek | ne |
| Určeno pro seniory | ne |
| Určení | dámské |
| Rok | 2026 |