Fitness>Trenažéry>Veslovací trenažery>Domácí veslovací trenažéry > Veslovací trenažér inSPORTline Oxford (Kód produktu: 351)

Veslovací trenažér inSPORTline Oxford

Chcete efektivně posílit svalstvo celého těla a spálit kalorie? Veslovací trenažér je pro vás to pravé. Dlouhý pojezd s kvalitními ložisky, stabilní ocelová konstrukce a pohodlné sedátko – to vše za příznivou cenu.

Chcete efektivně posílit svalstvo celého těla a spálit kalorie? Veslovací trenažér je pro vás to pravé. Dlouhý pojezd s kvalitními ložisky, stabilní ocelová konstrukce a pohodlné sedátko – to vše za příznivou cenu. více »

Dostupnost:
Eshop
Praha 5
Praha 10
Brno
Ostrava
Vítkov
Vaše cena:
9 190 Kč s DPH
Cena bez DPH:
7 595,04 Kč
Původní cena:
11 390 Kč
- ušetříte 2 200 Kč (19%)
Věrnostní sleva:
Splátky s 0% navýšením

Doporučujeme přikoupit

  • Popis
  • Parametry
  • Alternativy (8)
  • Reference (19)
  • Video (1)

Veslovací trenažér inSPORTline Oxford

Veslovací trenažér inSPORTline Oxford je domácí stroj, se kterým efektivně spálíte kalorie, ale i zpevníte tělo a posílíte svalstvo. Při cvičení oceníte odolný ocelový rám s možností rychlého sklopení, dlouhý pojezd s kvalitními ložisky a přehledný displej, který ovládáte jednoduše jedním tlačítkem.
 


Komplexní procvičení celého těla

Cvičení na veslovacím trenažéru je jedním z nejlepších způsobů, jak do tréninku zapojit celé tělo. Při záběrech pracují nohy, ruce, prsní i zádové svalstvo. Kila tak poletí dolů a zároveň všechny tyto partie posílíte. S Oxfordem a jeho zátěžovým kolem o hmotnosti 6 kg si opravdu dáte do těla. Nemusíte se ale bát, magnetický brzdný systém nabízí 8 stupňů zátěže a tu ideální si vybere každý.
 

 

Veslovací trenažér inSPORTline Oxford 


Bolavá záda? Oxford pomůže

Až 70 % potíží se zády je zapříčeněno oslabeným svalstvem a různými svalovými dysbalancemi způsobenými například dlouhým sezením nebo jinou monotónní činností. Pravidelným cvičením na veslovacím trenažéru inSPORTline Oxford můžete oslabené partie posílit a bolestí se tak zbavit.
 


Kvalitní konstrukce základem úspěchu

Robustní ocelová konstrukce zaručuje vysokou stabilitu a nosnost až 120 kg. Veslo se při záběrech ani nehne a jízda je tak plynulá jako na profesionálním stroji. Pokud doma nemáte místo nazbyt, nevadí. Pojezd po docvičení jednoduchým pohybem sklopíte a pomocí koleček Oxford snadno přemístíte tam, kde nebude překážet.
 

Skládací konstrukce veslovacího trenažéru inSPORTline Oxford 

Pohodlí nade vše

Ergonomicky tvarované a měkčené sedátko je velmi pohodlné a ani po několika naveslovaných kilometrech nehrozí žádné otlaky. Díky kolečkům s kvalitními valivými ložisky sedátko plynule jezdí po pojezdu, který je dostatečně dlouhý i pro ty z vás s vyšší postavou. Přehledný displej zobrazuje všechny podstatné informace jako je délka cvičení, počet přítahů nebo orientační počet spálených kalorií. Mezi jednotlivými údaji přepínáte jednoduše jedním tlačítkem.
 

Pojezd veslovacího trenažéru inSPORTline Oxford

 

 

Vybrané recenze našich zákazníků:

"Pro kondiční cvičení bezvadný. Používá jej celá rodina. Je tichý, snadná manipulace, dá se sklopit."
Irena K.

"Vybíral jsem podle internetových recenzí a myslím, že jsem neudělal chybu. Podle mého názoru se vyrovná modelům, které se prodávají za 2x větší cenu."
Jan V.


Technický popis:

hmotnost zátěžového kola 6 kg
převodový poměr otáček 1:4
ovládání zátěže manuální
počet stupňů zátěže 8
délka pojezdu 95 cm
brzdný systém magnetický
celkový počet programů X
přednastavené programy X
uživatelské programy X
HRC program ne
WATT program ne
orientační test tělesné kondice (Recovery) ne
změření množství tělesného tuku (Body Fat) ne
manuální program X
snímače tepové frekvence ne
transportní kolečka ne
systém vyrovnání nerovností ne
přijímač hrudního pásu ne
hrudní pás součástí balení ne
audio vstup ne
sklápěcí konstrukce ano
celkové rozměry stroje d190 x š57 x v49,5 cm
rozměry ve sklopeném stavu d98 x š57 x v117
rozměry balení d107 x š28 x v62 cm
maximální výška cvičence 190 cm
maximální nosnost 120 kg
hmotnost 28 kg
zdroj napájení baterie
kategorie HC (dle normy EN957)
použití domácí

Veslovací trenažér inSPORTline Oxford - Dokumenty ke stažení

pdf MANUÁL - ÚDRŽBA VESLOVACÍHO TRENAŽÉRU
pdf Návod k použití

Veslovací trenažér inSPORTline Oxford - parametry

Hmotnost zátěžového kola (kg)
6 kg
Hrudní pás
ne
Ovládání zátěže
Manuální
Maximální nosnost (kg)
120 kg
Brzdný systém
Magnetický
Počet stupňů zátěže
8
HRC program
ne
Kolečka pro snadné přemístění
ano
Systém vyrovnání nerovností podlahy
ne
Max. výška cvičence
190 cm
Hmotnost
28 kg

Veslovací trenažér inSPORTline Oxford - hodnocení zákazníků

Zdroj – Heureka.cz

Průměrné hodnocení 4.8 / 5 podle 19 recenzí

Irena

Produkt zakoupen na inSPORTline.cz

Zpočátku jsem chtěla pořídit stroj levnější, ale po přečtení prvních informací a rozdílů mezi veslovacími trenažéry a posléze po poradě jsem ráda, že jsem zvolila tento. Pro kondiční cvičení bezvadný Používá jej celá rodina. Je tichý, snadná manipulace, dá se sklopit, obzvlášť rádi ho využívají děti. Pouze při nastavení spalování kalorií mne zarazilo, že spaluji stejné množství, když zabírám normálně dle návodu na použití, ale i když si na sedátko jen sednu a s upnutýma nohama jezdím jen dopředu a dozadu a za "táhlo" nezabírám, tudíž se tolik nenadřu a podle mne rozhodně nesimuluji pohyb veslování. Toho si všiml můj 9letý syn. Tak nevím, jestli je to správně, ale moc se nám to nezdá. Prokudt bych rozhodně doporučila, vzhledem k tomu, že nejsme žádní profíci - pohyb je všestranný, tělo bolí ze začátku pěkně. Vzhledem k tomu, že jsme se chtěli hýbat pravidelně a z časových důvodů nejsme schopni 2 - 3x týdně někam docházet, je tohle ideální. Nemusíme nikam, protáhneme se v pohodlí domova a něco pro sebe uděláme.

jednoduchý na složení

snadná manipulace díky kolečkům, což oceňuji obzvlášť na plovoucí podlaze

výhoda je možnost sklopení - úspora místa, která je nezanedbatelná

tichý chod

v porovnání s jinými přístroji přijatelná cena

Petr Chvatal

Produkt zakoupen na inSPORTline.cz

Oxford je slušně mechanicky zpracovaný, spojovací materiál je až předimenzovaný a je předpoklad slušné životnosti. Svary by mohly být lepší, ale co chtít víc za ty peníze. Sedadlo je výborné, pohodlné a má zatím hladký a tichý chod. Stabilita je dík třem podpěrám výborná, složením se ušetří hodně místa. Chod setrvačníku je dobrý. Problém je v nášlapných plochách, zarážka pro patu je nízká a naprosto nevhodně vybraná. Je potřeba veslovat v botách a hodně přitáhnout poutání, na boso noha vyklouzne. Při montáži nesouhlasí návod s blisty se součástkami...v návodu je značeny písmeny, na blistech jsou čísla...laikovi by to mohlo připravit horkou chvilku. Na počítadle se mi nepodařilo najít ukazatel záběrů za minutu...ale třeba jsem jen trouba :-) Když ho porovnám s trenažérem Kettler Coach, který také používám, tak Oxford je tišší a má pohodlnější sedadlo, Kettlrt je lépe mechanicky zpracován a má lepší počítadlo...ale taky je třikrát dražší... Každopádně za tuhle cenu je to dobrý trenažér a jeho nákup mohu s klidným srdcem doporučit.

Tichý chod

Pohodlné sedadlo

Skládací konstrukce

Cena

Zarážky na nášlapných plochách

Nesouhlasí popis v návodu a na blistrech

Jednodušší počítač

zákazník

Produkt zakoupen na inSPORTline.cz

Ve srovnání se stroji v posilovnách, jejichž cena je několikanásobně vyšší, mně chybí jen pokročilé funkce počítače. To je vzhledem k ceně pochopitelné, takže to neuvádím v mínusech. Na displeji tohoto přístroje využívám jen měření času. Počet záběrů pro mě není důležitý a počítadlu kalorií obecně nevěřím.

Tichý provoz

Pohodlné sedátko

Dostatek stupňů obtížnosti

Opěrka paty by mohla být vyšší.

zákazník

Produkt zakoupen na inSPORTline.cz

Celkově jsem velice spokojen. Cvičím pětkrát týdně 30 minut. Používám zátěž na pětku, ze začátku jsem dělal za 30 min cca 700 záběrů, po měsíci používání cca 1000 záběrů. I kila jdou dolu za měsíc z 108 kg na 99 kg. Ze začátku to bolelo, ale už jsem si zvykl, hlavně vydržet. Celý život jsem měl vyloženě záporný vztah ke cvičení, začal jsem až teď v 54 letech a docela mi to baví. Tento veslovací trenažér mohu vřele doporučit

Robusní, velmi tichý, funguje bez výhrad

Trochu vržou pedály.

zákazník

Produkt zakoupen na inSPORTline.cz

Vybíral jsem z několika strojů,ale vybral jsem z důvodu mechanického Nastavení a jednoduché obsluhy. Určitě rozhodl pojezd na ložiskách a dlouhý pojezd. Mám doma od konkurence a už jsem nechtěl před každým cvičením nastavovat pc a hledat programy.

Jednoduchá instalace

Pouze mechanika bez elektroniky

Pojezd na ložiskách

Tichý chod

Masivní konstrukce

Dlouhý pojezd

Skladný

V této ceně nemá konkurenci

Mazziworld

Produkt zakoupen na inSPORTline.cz

Tento veslovací tenažer je o poznání lepší než typ "OCEAN" stejného výrobce. Zadní podpěrná noha je stabilnější a sedlo je luxusní. Měkké, neklouže a není hlučné při pojezdu. Vylepšení valivými ložisky zde opravdu výrazně zabralo. Za tak malé peníze v porovnání s profesionálními stroji, nelze najít žádnou chybku. Cvičení je velmi kreativní a můžete si při troše fantazie, protáhnou celé tělo. Stačí se jen odpoutat od sedla.....chápu, je to těžké když je tak pohodlné a nanejvýše ergonomické, ale zkuste to. Design je celkem precizní a použité plasty jsou velmi pevné. U OCEANu to trošinku skřípalo a dva boční díly setrvačníku nepříliš přesně seděly v sobě. Ale to už je jiná třída. Cvičení je možné provozovat v jakémkoli věku, protože u nás na tom řádí děcka, já se ženou ale i tchýně, která už užívá nějakou dobu penze. 8 stupňů zátěže si tak najde vždy svého uživatele. Pravda, chvilku trvá, než si zvyknete (hlavně jisté partie) a než Vás přestanou svaly po cvičení bolet, ale to je u každého nového cvičení stejné. Stačí to jen na začátku nenapálit. Ono je to tak trošičku zrádné, sedíte, koukáte na TV, hluk pomalu žádný takže hodinka (s pauzami) uteče jak nic a na druhý den se nestačíte divit, co to nenápadné cvičení napáchalo za škody. Takže radím, najeďte si na : http://www.insportline.cz/699/ a stáhněte si návod. Já na něm cvičím cca.4 měsíce a nepozoruji zatím žádné mechanické změny. Jen na horní leštěné části tyče je vidět, kudy se pohybují kolečka. Jde ale jen o optickou nikoli materiálovou stopu. Poněkud nevýhoda leštěného povrchu. Jo a kalorimetr funguje ne na skutečné fyzické zátěži, ale na dopočítávání podle počtu kmitů sedla přes snímač. Ale to už bych asi chtěl za hrstku chechtáčků, příliš mnoho muziky. Nicméně, velmi kladně hodnotím polohování displeje, který je z různých úhlů vidět různě dobře. Takže malé děti si to sklopí dolů a dospělý cvičenec zase nahodu, dle libosti. Koho by bavilo počítat do 2.000 kmitů. To bych u toho také mohl usnout.

Cenová dostupnost

Dostupnost na trhu

Design

Pevná konstrukce

Ložiska na pojezdu sedla

Skládaný profil hl.tyče

Stavitelný displej

Jednoduchá montáž

Rychlost dodávky (z www.Insportline.cz )

Za dané peníze nic

Petr

Produkt zakoupen na inSPORTline.cz

Zatím funguje naprosto spolehlivě, uvidíme za pár let. Doporučil bych všem, kdo mají málo času a chtějí na sobě pracovat - fyzicky.

Cenově přijatelné, doprava bez problémů.

Zvítězil při průzkumu trhu na internetu.

miryn

Produkt zakoupen na inSPORTline.cz

doporučuji všem,kdo není náročný na funkce a chce jen zlepšit svou kondici a pravidelně stroj používat

dobrá cena,stabilní,jednoduché složení

zatím žádný problém,po cca týdnu provozu

zákazník

Produkt zakoupen na inSPORTline.cz

spolehlivé a funkční

- perfektní na domácí tréning

- 2 roky funguje spolehlivě, jen vypadl magnet ze sedačky na snímání, musel jsem ho zalepit

časem by hlavně muži potřebovali větší zátěž, ale nevadí

cliff

Produkt zakoupen na inSPORTline.cz

s vyrobkem jsem zatim maximalne spokojeny, kazdy den se nemuzu dockat, az si vecer zacvicim. navic k nemu byl darek :-)

bytelna konstrukce, tichy chod, prijatelna cena

mozna ne uplne nejtezsi zatez na nejvyssi stupen, montaz je trochu komplikovanejsi ale neni to nic, co by se nedalo zvladnout

zákazník

Produkt zakoupen na inSPORTline.cz

Celkově jsem naprosto spokojená, splnil moje očekávání. Již po týdnu cvičení cítím i vidím výsledky cvičení. Můžu Všem doporučit.

tichý, naprosto neruší ostatní

pohodlné sezení

jednoduché ovládání displeje

možnost přiobjednat servis k sestavení

sklápění mohlo být jednodušší

Dandy

Produkt zakoupen na inSPORTline.cz

Jsem spokojena s timto strojem.

Mohu so doskocit kdykoliv behem dne "do posilovny" a pritom stihnout vse co potrebuji.

zákazník

Produkt zakoupen na inSPORTline.cz

Kdo opravdu chce něco dělat se svým tělem je toto nejlepší řešení.

Je to doma a nemusí se někam jezdit do fitka

nic

Alena

Produkt zakoupen na inSPORTline.cz

zatím vlastním krátce, ale jsem velmi mile překvapena. Tichý chod, prostě fajn mašinka na spalování tuků a zpevnění těla

zatím vlastním krátce

Jan Vlček

Produkt zakoupen na inSPORTline.cz

Vybiral jsem podle internetovych receni a myslim ze jsem neudelal chybu. Zbozi sice nebylo na sklade a musel jsem cekat cca 1,5 mesice, ale vyplatilo se. Celkove urcite doporucuji tento model a nevolit levnejsi alternativy. Podle meho nazoru se vyrovna modelum ktere se prodavaji za 2x vetsi cenu.

Tichost

Dostatecna zatez

Kvalitni zpracovani (az na naslapy)

-V manualu jsou srouby oznaceny cisly ale v realu jsou oznaceny pismeny. Toto je podle me hodne hloupe a ztezuje to docela monatz. Navic samozrejme plati naprikald ze E=1 a D=6, ale kodova tabulka neni prilozena, takze musite spravny sroub odhadovat podle nakresu.

-Stroj samotny na krasne tichy chod, skoda ze to kazi vrzani levnych plastovych naslapu.

-Pocitac pusobi velice lacine a jeho funkce jsou dost omezene.

Pavel

Produkt zakoupen na inSPORTline.cz

Rozhodně bych do nákupu přístroje šel znovu a rád ho doporučím, nicméně pro výrobce doporučuji zaměřit se na výše uvedené nedostatky, které dle mého názoru lze strašně jednoduše odstranit.

Odolné materiály.

Profesionální zařízení.

Možné uložení do svislé polohy - šetří místo.

Pěkný design, žádné plechy ani podobně laciné materiály.

Obtížná montáž, neskutečně špatně napsaný manuál na sestavení.

Šlapky na nohy tlačí na paty a jsou nepohodlné - to by chtělo vylepšit.

Za tyto peníze bych čekal trochu sofistikovanější displey - minimálně bych uvítal aby na něj bylo vidět když cvičíte (v šeru u televize).

zákazník

Produkt zakoupen na inSPORTline.cz

poměr cena/výkon

tichý chod

snadná montáž

robustní konstrukce

splnil očekávání

jednodušší computer

zákazník

Produkt zakoupen na inSPORTline.cz

Na první pohled vypadá kvalitně. Tichý chod. Mohu jen potvrdit, že po cvičení bolí všechny svaly. Zatím splňuje moje očekávání .

eR

Produkt zakoupen na inSPORTline.cz

- tichý pojezd sedadla

- výrobek působí bytelně

- návod k sestavení - špatné značení částí (ale sestavit to lze)

- nášlapy - špatná opora pat

- vrže příčník s nášlapy - tam kde se kovový příčník, na kterém jsou namontovány nášlapy, stýká s tělem rotopedu to vrže. Doporučuji ten příčník s nášlapy obalit (polepit) papírem v místech kde bude dosedat s tělem rotopedu. Jinak je tam styk kov na kov a protivně to vrže.

- držák počítače je trochu nakřivo, nemá to vliv na funkci, jen to blbě vypadá

Veslovací trenažér inSPORTline Oxford - video


Český košík roku 2015 Shop roku 2019 - Sport a Fitness Shop roku 2019 - Sportovní vybavení Finalista Shop roku 2016 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Ověřeno zákazníky Záruka 10 let