
Výkonný motor a TFT displej v češtině


Až 180 km na jedno nabití

Ať už plánujete ambiciózní hřebenovou túru, nebo jen hledáte tichý úkryt v hloubi lesa, Asuki EVO vám daruje svobodu. S dechberoucím dojezdem až 180 km na jedno nabití se dříve unaví slunce za obzorem než vaše touha objevovat. A když se vrátíte domů, baterii s vysokou kapacitou 835 Wh jednoduše vyjmete a dobijete z pohodlí domova, zatímco budete plánovat další trasu.
Bezpečnost mají na starosti hydraulické kotoučové brzdy Shimano MT200, které vás podrží za sucha, v blátě i při prudkých sjezdech.
O plynulý pohyb vpřed se stará špičkové osazení Shimano Cues s technologií LinkGlide, která je navržena speciálně pro vysoký výkon elektrokol. V praxi to pro vás znamená mnohem delší životnost řetězu i kazety a neuvěřitelně hladké a tiché řazení, které vás nezradí ani při změně převodů v prudkém stoupání. Přehazovačka je navíc vybavena stabilizátorem Shadow+, který udržuje řetěz neustále napnutý, takže se nemusíte bát jeho padání nebo nepříjemného bouchání o rám ani při jízdě přes kořeny.

Technologie, která vám kryje záda

Nerovnosti terénu pro vás přestanou existovat díky odpružené vidlici SR Suntour se 120 mm zdvihem a s dálkovým zamykáním přímo z řídítek. Ta promění kořeny a kameny v hladký koberec. Ta v kombinaci s širokými plášti Schwalbe Smart Sam zaručuje stabilitu, která vám dodá odvahu pustit se i do míst, kam jste dřív jen zvědavě nakukovali.
A když přijde na technické pasáže, oceníte teleskopickou sedlovku Limotec - jediným stisknutím páčky si upravíte výšku sedla tak, abyste měli v náročných sjezdech maximální kontrolu a dostatek prostoru pro manévrování.
Praktické doplňky jako předinstalovaný stojánek nebo příprava na nosič dělají z modelu Asuki EVO univerzální doprovod pro sportovní vyjížďky i pohodové výlety.
Nechte se unést svobodou a dobrodružstvím – vaše kolo, vaše pravidla!
Elektrokola ISL - síla, spolehlivost a technologie pod taktovkou inSPORTline! Naše dlouholeté zkušenosti v oblasti sportovního vybavení jsme přetavili do špičkových elektrokol, která jsme s týmem odborníků navrhli a sestavili přímo v České republice.Naše tipy - mohlo by Vás zajímat:
- Nevíte si rady s výběrem správné velikosti a typu kola? Více se dozvíte v našem rádci.
- Nevíte si rady s výběrem elektrokola? Navštivte našeho rádce.
- Chcete si před nákupem elektrokolo otestovat? V našich testovacích centrech to není problém.
- Přečtěte si více o profesionálním garančním i pozáručním servise kol na našich prodejnách.
Obecné pokyny pro skladování a údržbu baterií:
Baterii (případně celý produkt včetně baterie - pokud jeho povaha neumožňuje baterii vyjmout) doporučujeme skladovat na stinném a suchém místě v teplotách mezi 10°C a 20°C.
Předpokládáte-li, že produkt nebudete delší dobu používat, obecně doporučujeme baterii nabít a alespoň jednou za měsíc opět dobít na 100 % kapacity, případně se řiďte doporučením výrobce v uživatelské příručce. Dodržováním těchto pokynů zabráníte rychlému úbytku jmenovité kapacity baterie v průběhu její životnosti.
Technický popis:
| průměr kol | 27,5" |
|---|---|
| rám | Alloy 6061, dámská geometrie |
| velikost rámu | M (15,5"), L (17") |
| dojezd | až 180 km |
| převody | 1x10 |
| kapacita baterie | 835 Wh, 36V / 23,2 Ah |
| motor | Bafang M510, středový, 95 Nm |
| displej | LCD Bafang DP C080, USB-C port, v češtině |
| vidlice | SR Suntour XCM32 ATB RL |
| zdvih vidlice | 120 mm |
| přehazovačka | Shimano Cues RD-U6000 Shadow+ |
| řazení | Shimano Cues SL-U6000, Rapidfire Plus |
| kazeta | Shimano Cues LG300, 11-39 zubů |
| řetěz | Shimano LG500 |
| brzdy | Shimano MT200, hydraulické, kotoučové |
| náboje | Shimano QC300 Center Lock |
| ráfky | WTB ST i25 TCS 2.0 |
| pláště | Schwalbe Smart Sam Performance 27,5" x 2,35" |
| pedály | Marwi SP-460 |
| gripy | Herrmans Rib Lock-on |
| řídítka | hliníková MTB, šířka 720 mm |
| představec | hliníkový, 60 mm, +3° |
| hlavové složení | semi-integrované tapered |
| sedlovka | Limotec B3 teleskopická, zdvih 140 mm, ovládání z řídítek |
| sedlo | Selle Italia ST 5 Flow |
| stojánek | Ursus King 2, nainstalovaný na otvory s roztečí 40 mm na zadní stavbě |
| příprava na zadní nosič | ano |
| příprava na držák na nápoje | ano, s roztečí otvorů 6,4 cm |
| světla | ne |
| zvonek | ano, černý, hlasitost 115 dB |
| nosnost | 140 kg (zahrnuje hmotnost jezdce, kola a nákladu) |
| hmotnost | ±25,18 kg |
| poznámka | Před jízdou nutno zajistit baterii mechanickou pojistkou na boční straně. Pokud není baterie zajištěna hrozí její vypadnutí během provozu. |
Pozor: Z výroby je omezení rychlosti nastaveno na 25 km/h tak, aby splňovalo normy pro provoz elektrokol na pozemních komunikacích. Při překročení této rychlosti se asistence pomocí motoru automaticky vypne. I když lze u některých značek rychlostní limit přenastavit na vyšší hodnotu, je třeba si uvědomit, že v takovém případě již elektrokolo příslušné normy nesplňuje a nesmí být použito k jízdě na pozemních komunikacích!
Předpokládaný maximální dojezd je zásadně silně závislý na nejrůznějších podmínkách. Mezi některé z těchto faktorů patří zvolený stupeň podpory, hmotnost jezdce, povaha terénu, vítr, tlak pneumatik a jejich vzorek a okolní teplota. Veškeré dojezdy platí pro optimální podmínky. Optimální či ideální podmínky jsou: rovný/plochý terén bez protivětru, okolní teplota 20 °C, mimořádně úzké bezprofilové pneumatiky nahuštěné na doporučený tlak, používání ekonomického jízdního režimu (pokud takovým kolo disponuje), hmotnost cyklisty pod 70 kg.
Obrázky mají pouze ilustrativní charakter.