Na hlavní obsah

Produkty v porovnávači

Celoodpružená elektrokola

Celoodpružená elektrokola jsou tu od toho, aby vám zpříjemnila jízdu náročným terénem! Díky tomu, že mají tlumič na předním i zadním kole, se dokáží přizpůsobit...

Celoodpružená elektrokola jsou tu od toho, aby vám zpříjemnila jízdu náročným terénem! Díky tomu, že mají tlumič na předním i zadním kole, se dokáží přizpůsobit nerovnostem v terénu a tlumit nárazy za jízdy. Kolo tak zůstane plně pod vaší kontrolou a bude se pohodlně ovládat. Zároveň jsou tyto e-biky vybavené silnými středovými motory, které nezklamou ani v těch nejnáročnějších kopcích a podpoří vás při nudnějších výjezdech. Vy se tak už jen můžete těšit na další sjezd. Pokud si tedy libujete v náročných trailech, sjezdech nebo často vyjíždíte do přírody, jsou pro vás rozhodně tou nejlepší volbou!

Nevíte si rady s výběrem správné velikosti a typu svého elektrokola? Navštivte našeho podrobného rádce

Pro co nejlepší a nejbezpečnější doručení Vašeho nového kola v ceně nad 9990 Kč nabízíme krom klasické dopravy i vlastní zpoplatněnou prémiovou dopravu inSPORTline. Sestavené a seřízené kolo Vám přivezeme až domů. Na místě osobně probereme ovládání, nastavení posedu, odpružení a cokoliv vás bude zajímat. Dopravu lze vybrat při finalizaci Vaší objednávky v košíku - doprava je omezena na vybrané kraje ČR. U kol v ceně vyšší než 49 990 Kč je tato doprava zdarma a platí pro celou ČR.

Celoodpružená elektrokola

Proč nakupovat u nás?

Akce a slevy na email
Akční newsletter