Sada blatníků inSPORTline Bikobran 27,5"-29" AKCE
329 Kč
349 Kč
Produkty v porovnávači
Speciálně upravený rám ve sportovním designu s 27,5'' koly, odpruženou vidlicí, hydraulickými kotoučovými brzdami a kvalitními komponenty Shimano. více
ZDARMA Dárek v hodnotě 1 889 Kč
Chytré hodinky inSPORTline Melagra
ZDARMA Dárek v hodnotě 465 Kč
Telly na 30 dní ZDARMAVelikost rámu:
Barva: dark wine/silver
Zvolte variantu produktu
Zboží Vám doručíme zcela zdarma.
Dámské horské kolo 4EVER Frontbee Lady 27,5'' je krásné a spolehlivé horské kolo vyrobené cyklistkám na míru! S odlehčeným hliníkovým rámem a odpruženou vidlicí SR Suntour XCR bez problému zvládneš i ten nejnáročnější trail.
O bezpečí za jízdy se pak starají kvalitní hydraulické kotoučové brzdy Shimano a odolné pláště Schwalbe. Za jízdy můžete přehazovat mezi 11 rychlostmi a maximálně se tak přizpůsobit jak terénu, tak svým schopnostem. Je to zkrátka skvělé horské kolo pro rychlou jízdu v náročném i mírném terénu.
Upravená geometrie horských 27,5" kol 4EVER je přizpůsobena specifickým požadavkům ženské postavy. Snadná ovladatelnost, spolehlivost a především pocit bezpečí jsou to nejlepší, co vám může tato kategorie kol nabídnout. Pokud k tomu přidáme mírně prohnutá řídítka, dámské sedlo a moderní design, nemáš nad čím přemýšlet!
Naše tipy - mohlo by Vás zajímat:
Technický popis:
| rám | ALU NEW WM SHAPE ICR 6061 |
| velikost rámu | 16" / 18" |
| vidlice | SR SUNTOUR XCM 100 RLO |
| převodník | SHIMANO FC-U4000-1 11SPD 32T |
| středové složení | Integrated |
| řazení | SHIMANO CUES SL-U6000 11SPD |
| přehazovačka | SHIMANO CUES RD-U6000 11SPD |
| počet převodů | 11 |
| kazeta | SHIMANO CS-LG400 11SPD 11-50T |
| řetěz | SHIMANO LG500 11SPD |
| brzdy | SHIMANO BR-MT200 (180/160) |
| brzdové páky | SHIMANO BL-MT200 |
| přední náboj | SHIMANO HB-TX505 |
| zadní náboj | SHIMANO FH-TX505 |
| ráfky | MACH1 NEO DISC 27,5" |
| pláště | SCHWALBE Smart Sam 27,5x2,1" |
| pedály | UNION SP |
| řídítka | EXCLUSIVE sand blasted 720mm |
| představec | EXCLUSIVE sand blasted |
| sedlovka | EXCLUSIVE sand blasted |
| sedlo | SELLE ROYAL |
| hmotnost | 13,5 kg |
Obrázky mají pouze ilustrativní charakter.
| Materiál rámu | hliník |
|---|---|
| Brzdy | kotoučové |
| Typ kotoučové brzdy | hydraulická |
| Počet převodů | 11 |
| Typ řazení | páčkové |
| Odpružení | přední vidlice |
| Zdvih vidlice | 100 mm |
| Velikost kol | 27,5" |
| Šířka pláště | 2.10 ʺ |
| Stojánek | ne |
| Určeno pro seniory | ne |
| Určení | dámské |
| Hmotnost | 13.50 kg |
| Rok | 2026 |