Čištění v krabičce inSPORTline Garbikta 5,5 mm
120 Kč
skladem
Přesná spolehlivá vzduchovka na zalomení, elegantní dřevěná pažba, puškohled. V sadě s diabolkami, lapačem i terči. více
U zboží platí klasická zákonná záruční lhůta 2 roky.
Chtěli byste si pořídit něco, po čem toužíte, ale zaplatit třeba až po výplatě? Nebo si chcete zkrátka zboží před zaplacením prohlédnout, ale nechce se Vám do kamenné prodejny? U nás to není žádný problém. Při nákupu zboží do celkové hodnoty 5 000 Kč máte možnost odložit si platbu až na 30 dní. Stačí v nákupním košíku zvolit možnost "Vyzkouším doma a platím za 30 dní". Jako bonus nezaplatíte ani korunu navíc.
Střelecká sada se vzduchovou puškou inSPORTline B3-3 představuje perfektní volbu pro rekreační i sportovní střelbu na terč. Tato spolehlivá zalamovací vzduchovka ráže 5,5 mm nabízí jednoduché nabíjení po jednom výstřelu a přesnou střelbu díky ocelové drážkované hlavni.
Elegantní dřevěná pažba s drážkováním zajišťuje pohodlný a pevný úchop, přičemž je vhodná pro praváky i leváky. Komfort při střelbě podporuje také gumové zakončení pažby pro tlumení zpětného rázu, nastavitelné hledí a muška s optickým vláknem Tru-Glo pro lepší zamíření. Součástí setu je navíc puškohled 4x20 s montáží na lištu 11 mm a možností horizontální i vertikální regulace kříže pro ještě přesnější střelbu.
Součástí setu jsou kvalitní diabolky ráže 5,5 mm s půlkulatou hlavičkou, které vynikají výbornou aerodynamikou a stabilitou letu. Díky tomu jsou vhodné jak pro rekreační, tak i sportovní střelbu. Balení obsahuje 500 ks střeliva o hmotnosti 1,03 g, takže si můžete užít dlouhý a ničím nerušený střelecký trénink bez nutnosti častého doplňování zásob.
Sada dále obsahuje odolný lapač papírových terčů z pevného plechu včetně 100 ks papírových terčů o rozměrech 14 × 14 cm. Konstrukce s jistícím stojanem zajišťuje stabilní umístění při střelbě a bezpečné zachytávání střel. Díky kompletní výbavě získáte vše potřebné pro pohodlný trénink přesnosti i zábavnou střelbu na terč v jednom balení.
Klíčové vlastnosti:
Technický popis diabolek:
Technický popis:
| typ zbraně | pružinová |
|---|---|
| režim střelby | přebíjení |
| střelivo | diabolky (nejsou součástí balení) |
| typ hlavně | drážkovaná |
| ráže | 5,5 mm / .22 |
| kapacita zásobníku | *** |
| úsťová rychlost | 180 m/s |
| energie | |
| materiál pažby | dřevo |
| délka hlavně | 480 mm |
| celková délka | 1040 mm |
| montážní lišta | drážky na puškohled 11 mm |
| puškohled | 4x20 |
| hmotnost | 2793 g |
UPOZORNĚNÍ: Dle českého zákona o zbraních č.13/2021 Sb. spadají vzduchové pušky a pistole pod zbraně kategorie D. Z toho důvodu je držení těchto zbraní a příslušného střeliva omezeno na plně svéprávné osoby starší 18 let. Před použitím v zahraničí je vždy nutné seznámit se s legislativou státu, ve kterém se právě nacházíte.
Obrázky mají pouze ilustrativní charakter.
| Typ zbraně | pružinová |
|---|---|
| Režim střelby | přebíjení |
| Ráže | 5.50 mm |
| Střelivo | diabolky |
| Materiál pažby | dřevo |
| Zásobník nábojů | ne |
| Drážkovaná hlaveň | ano |
| Kategorie zbraně | D (od 18 let) |