Cyklo pumpa Kellys Doubly Pro 30
369 Kč
skladem
Produkty v porovnávači
Perfektní jízdní vlastnosti na silnici i v mírnějším terénu, karbonová vidlice, širší pláště Schwalbe, hydraulické kotoučové brzdy. více
ZDARMA Dárek v hodnotě 465 Kč
Telly na 30 dní ZDARMAVelikost rámu:
Barva: Graphite Grey
Zvolte variantu produktu
Zboží Vám doručíme zcela zdarma.
Gravel kolo KELLYS SOOT X50 28" je alternativou silničního kola, která se liší v několika významných detailech.
Vidlice je rozšířená, díky čemuž lze osadit výrazně širší pláště, a s kolem tak můžete bez obav vyjet mimo silnici. Rám je zároveň celkově kratší než u silničního kola, což umožňuje pohodlnější posed. Kolu nechybí ani hydraulické kotoučové brzdy, které u silniček také nejsou zvykem. Gravel bike Kellys SOOT X50 je ideální volbou pro milovníky klasické jízdy po silnici, kteří však na svých výletech neodolají vyjet na polní cestu nebo do jiného terénu.
S jízdou mimo silnici si tento model poradí i díky hliníkovému rámu s pevnou osou a karbonové vidlici, která zaručuje nízkou hmotnost a výborně absorbuje vibrace. Špičkový převodový systém Shimano s 20 rychlostmi zabezpečí hladké a plynulé přeřazování za každé situace. Hydraulické kotoučové brzdy Shimano s bočním ovládáním na řídítkách "beranech" poskytují perfektní brzdnou sílu a maximální bezpečí.
Velmi nízká hmotnost, široké pláště Schwalbe, hliníkový rám s karbonovou vidlicí či spolehlivé kotoučové brzdy - to vše dělá z gravel kola Kellys SOOT X50 skvělou volbu pro jízdu po silnici i mimo ni.
Naše tipy - mohlo by Vás zajímat:
Kellys si vyhrazuje právo na změnu informací jako jsou specifikace produktů, výbavy, modelů, barev a materiálů.
Technický popis:
| rám | KELLYS Gravel Concept Aluminium alloy Disc / 1.5" tapered HT, internal cable routing, flat mount disc brake / 12 mm thru axle |
| velikost rámu | S (S/T 490mm, L 536mm) / M (S/T 515mm, L 552mm) / L (S/T 540mm, L 568mm) |
| vidlice | KELLYS Carbon Disc / 1.5" tapered steerer, flat mount disc brake / 12 mm thru axle |
| hlav.složení | FSA 1.5 semi-integrated |
| střed.složení | SHIMANO BB-RS500 |
| kliky | SHIMANO GRX RX600-10 (46x30T) - length 172.5 mm (S - M), 175 mm (L) |
| řazení | SHIMANO GRX ST-RX400 Dual Control |
| přesmykač | SHIMANO GRX RX400 (braze on) |
| měnič | SHIMANO GRX RX400 (direct mount) |
| počet převodů | 20 |
| kazetové pastorky | SHIMANO CS-HG500-10 (11-34T) |
| řetěz | KMC X10 EL (112 links) |
| brzdy | SHIMANO GRX RX400 Hydraulic Disc |
| brzdové páky | SHIMANO GRX ST-RX400 Dual Control |
| náboje | NOVATEC Disc Center Lock (28 děr) |
| výplet kola | stainless steel black |
| ráfky | KLS Grind 25 SL Disc 622x25 (28 děr) |
| pláště | SCHWALBE Smart Sam Performance 42-622 (700x40C) ADDIX |
| představec | KLS Active - diam 28.6 mm / bar bore 31.8 mm / 6° / délka 90 mm (S ), 100 mm (M), 110 mm (L) |
| řídítka | GravelBar, double butted - diam 31.8 mm / délka 400 mm (S), 420 mm (M), 440 mm (L) |
| rukojeti | SELLE ITALIA Smart bar tape |
| sedlovka | KLS Active Road - diam 30.9 mm / délka 350 mm (S), 400 mm (M - L) |
| sedlo | SELLE ITALIA X Evo |
| pevná osa | přední 12x118 mm / zadní 12x162 mm |
| brzdové kotouče | 160mm front / 160mm rear |
| příprava na zadní nosič | ne |
| hmotnost | 10,7 kg |
Obrázky mají pouze ilustrativní charakter.
| Počet převodů | 20 |
|---|---|
| Materiál rámu | hliník |
| Velikost kol | 28" |
| Brzdy | hydraulické, kotoučové |
| Odpružení | nemá |
| Typ řazení | pákové |
| Hmotnost | 10.70 kg |
| Rok | 2026 |