Ocelové broky Venox 4,5mm 1500ks
98 Kč
skladem
Produkty v porovnávači
Speciální vzduchovka pro střelbu diabolkami i ocelovými broky s přebíjením. Je vybavena pojistkou, muškou se světlovodným vláknem a stavitelným hledím. více
U zboží platí klasická zákonná záruční lhůta 2 roky.
Chtěli byste si pořídit něco, po čem toužíte, ale zaplatit třeba až po výplatě? Nebo si chcete zkrátka zboží před zaplacením prohlédnout, ale nechce se Vám do kamenné prodejny? U nás to není žádný problém. Při nákupu zboží do celkové hodnoty 5 000 Kč máte možnost odložit si platbu až na 30 dní. Stačí v nákupním košíku zvolit možnost "Vyzkouším doma a platím za 30 dní". Jako bonus nezaplatíte ani korunu navíc.
Produkty označené jako "rozbaleno" nemusí být v originálním balení nebo krabice může jevit známky otevření. Produkt jako takový je však zcela nový a netrpí žádnou vadou. Ke zboží nejsou obvykle dodávány další bonusové produkty označené v popisu například jako "dárek zdarma". Na zboží se nevztahuje sleva 100 Kč na první nákup. Na zboží v sekci "rozbaleno" se automaticky vztahuje dvouletá záruka.
Daisy Powerline 901 je PCP vzduchovka, která svým tvarem připomíná klasickou winchestrovku. Její hlavní výhodou je to, že s ní můžete využívat hned dva druhy střeliva - diabolky a ocelové broky ráže 4,5 mm. Zásobník pojme až 50 ocelových broků, při střelbě diabolkami je ale nutné nabíjet po jedné.
U tohoto modelu také najdete mušku se světlovodným vláknem a hledí s vertikálním i horizontálním nastavením. Na 11mm montážní lištu pak můžete připevnit i puškohled. Síly výstřelu může být po deseti napumpováních až 10 J, proto s puškou vždy zacházejte opatrně. V oblasti lučíku najdete manuální pojistku pro maximální bezpečnost střelby.
Klíčové vlastnosti:
Technický popis:
| Typ zbraně | PCP |
|---|---|
| režim střelby | přebíjení |
| střelivo | diabolky i ocelové broky (nejsou součástí balení) |
| typ hlavně | drážkovaná |
| ráže | 4,5 mm / .177 |
| kapacita zásobníku | 50 ran |
| úsťová rychlost | 240 m/s |
| energie | 10 J |
| materiál pažby | plast |
| délka hlavně | 540 mm |
| celková délka | 960 mm |
| montážní lišta | 11 mm |
| hmotnost | 1750 |
UPOZORNĚNÍ: Dle českého zákona o zbraních č.13/2021 Sb. spadají vzduchové pušky a pistole pod zbraně kategorie D. Z toho důvodu je držení těchto zbraní a příslušného střeliva omezeno na plně svéprávné osoby starší 18 let. Před použitím v zahraničí je vždy nutné seznámit se s legislativou státu, ve kterém se právě nacházíte.
Obrázky mají pouze ilustrativní charakter.
| Typ zbraně | PCP |
|---|---|
| Režim střelby | přebíjení |
| Energie | 10 J |
| Ráže | 4.50 mm |
| Střelivo | diabolky, ocelové broky |
| Materiál pažby | plast |
| Zásobník nábojů | ne |
| Drážkovaná hlaveň | ano |
| Hmotnost | 1750 g |
| Kategorie zbraně | D (od 18 let) |