Minipumpa inSPORTline Bannia AKCE
129 Kč
149 Kč
Produkty v porovnávači
Odlehčené crossové kolo s dámskou geometrií, odpružená vidlice, kotoučové brzdy, výborné jízdní vlastnosti, na silnici i do lehkého terénu. více
ZDARMA Dárek v hodnotě 1 889 Kč
Chytré hodinky inSPORTline Melagra
ZDARMA Dárek v hodnotě 465 Kč
Telly na 30 dní ZDARMAVelikost rámu: L (19", 165-185 cm)
Barva:
Zvolte variantu produktu
Zboží Vám doručíme zcela zdarma.
Lehké, odolné a dokonale přizpůsobené vašim potřebám – to je dámské crossové kolo Cyclision Zodya 3 MK-II 28". Díky odpružené vidlici SR SUNTOUR NEX HLO se zdvihem 63 mm a preciznímu řazení Shimano s 16 převody si užijete hladkou jízdu na každém povrchu.
Speciální geometrie rámu Cyclision one zajistí maximální pohodlí i na dlouhých trasách. Spolehlivé pláště Chaoyang MAKO SHARK a mechanické kotoučové brzdy Shimano vám dodají jistotu na silnici i v lehkém terénu.
Vyrazte na výlet, zdolejte kopce, prozkoumejte nové stezky – s Cyclision Zodya 3 MK-II 28" budete mít vždy dokonalý zážitek z jízdy!
Naše tipy - mohlo by Vás zajímat:
Technický popis:
| rám | Cyclision one, Alutec, Tapered, ZA 3, Weight 2200 g |
| vidlice | SR SUNTOUR NEX HLO, 63mm, Coil, Speed Lockout |
| hlav.složení | semi-integrated |
| střed.složení | Neco Cartridge (122.5mm) |
| kliky | Shimano, FC-TY501-2, 46-30T, 175 mm, s Chain Guard |
| měnič | SHIMANO, ALTUS, RD-M370-S |
| řazení | SHIMANO, SL-M315, Rapidfire Plus |
| počet převodů | 16 |
| kazetové pastorky | SHIMANO, CS-HG200-8, 8-SPEED, 12-32 T |
| řetěz | KMC Z8.3 Gray-Gray, 114L |
| brzdy | SHIMANO, BR-MT200 |
| náboje | Shimano, TX505 Disc Center Lock, 32 holes |
| ráfky | JHT, Alloy , Double layer, 32 holes, With Eylets |
| pláště | Chaoyang MAKO SHARK 700x40C |
| představec | Cyclision one, adjustable dám 28.6 mm, bar bore 31.8mm, lenght L 110mm S/M 90mm |
| řídítka | Cyclision one, Alloy Rise, dím 31.8mm, rise 25mm width- 620mm (S), 660mm (M) |
| sedlovka | Cyclision one, dím-27.2mm, lenght-350mm |
| sedlo | Cyclision one, 100% Polyurethane, Memory Foam, Double Density, LADY |
| pedály | Plastic 2 |
| příprava na zadní nosič | ano |
| hmotnost | Vážení kol neprobíhá podle žádného zavedeného standardu, kterého by se drželi všichni výrobci. Pro zjištění reálné váhy kola je třeba nechat ho zvážit přímo na prodejně. |
Obrázky mají pouze ilustrativní charakter.
Hodnocení: 5
zákazníků doporučuje
hodnocení uživatelů
Ověřený zákazník
Hodnoceno: 27. 5. 2026
Produkt zakoupen na inSPORTline.cz
obdarovaná je spokojená
| Brzdy | kotoučové |
|---|---|
| Typ kotoučové brzdy | hydraulická |
| Počet převodů | 21 |
| Odpružení | přední vidlice |
| Zdvih vidlice | 63 mm |
| Typ kola | krosové |
| Materiál rámu | hliník |
| Určení | dámské |
| Velikost kol | 28" |
| Typ řazení | páčkové |
| Stojánek | ne |
| Šířka pláště | 1.60 ʺ |
| S nízkým nástupem | ano |
| S nosičem | ne |
| Rok | 2024 |