Minipumpa inSPORTline Bannia AKCE
129 Kč
149 Kč
Produkty v porovnávači
Dámské horské kolo s 29" koly, odpruženou vidlicí, hydraulickými kotoučovými brzdami a kvalitními komponenty Shimano. více
ZDARMA Dárek v hodnotě 1 889 Kč
Chytré hodinky inSPORTline Melagra
ZDARMA Dárek v hodnotě 465 Kč
Telly na 30 dní ZDARMAVelikost rámu: S (15,5", 155-165 cm)
Barva: pearl white/gold
Zboží Vám doručíme zcela zdarma.
Dámské horské kolo 4EVER Yoga Gold Lady 29" je krásné a spolehlivé horské kolo vyrobené cyklistkám na míru! S odlehčeným hliníkovým rámem a vzduchem odpruženou vidlicí SR SUNTOUR XCR bez problému zvládne i ten nejnáročnější trail.
O bezpečí za jízdy se pak starají kvalitní hydraulické kotoučové brzdy Shimano a odolné pláště SCHWALBE Racing Ralph. Přehazovat můžete mezi 12 rychlostmi a maximálně se tak přizpůsobit jak terénu, tak svým schopnostem. Je to zkrátka skvělé horské kolo pro rychlou jízdu v náročném i mírném terénu.
Horské kolo 4EVER Yoga Gold Lady 29" nabízí skvělou průchodnost terénem, pohodlí i stabilitu díky kvalitní vidlici se 100 mm zdvihem, spolehlivým plášťům a pečlivě sladěným komponentům. Kolo je ideální pro sportovně laděné jezdkyně s ambicemi.
Naše tipy - mohlo by Vás zajímat:
Technický popis:
| rám | ALU NEW WM SHAPE ICR 6061 |
| vidlice | SR SUNTOUR XCR AIR 100 RLO |
| velikost rámu | 15,5", 17,5" |
| převodník | SHIMANO FC-MT510-1 12SPD 32T |
| středová osa | Integrated |
| řazení | SHIMANO DEORE SL-M6100 1x12SPD |
| měnič | SHIMANO DEORE RD-M6100 12SPD |
| počet převodů | 12 |
| vícekolečko | SUNRACE CSMZ8 12 SPD 11-51T |
| řetěz | SHIMANO CN-M6100 12SPD |
| brzdy | SHIMANO BR-MT200 (180/160) |
| brzdové páky | SHIMANO BL-MT201 |
| přední náboj | SHIMANO HB-QC300 |
| zadní náboj | SHIMANO FH-QC300 |
| ráfky | MACH1 FZR-XC 29" |
| pláště | SCHWALBE Racing Ralph 29x2,25" |
| pedály | UNION SP-600 |
| řidítka | EXCLUSIVE sand blasted 740mm |
| představec | EXCLUSIVE sand blasted |
| sedlovka | EXCLUSIVE sand blasted |
| sedlo | SELLE ITALIA X3 LADY BOOST SF |
| hmotnost | 12,5 kg |
Obrázky mají pouze ilustrativní charakter.
| S nízkým nástupem | ne |
|---|---|
| Materiál rámu | hliník |
| Brzdy | kotoučové |
| Typ kotoučové brzdy | hydraulická |
| Počet převodů | 12 |
| Typ řazení | páčkové |
| Odpružení | přední vidlice |
| Zdvih vidlice | 100 mm |
| Velikost kol | 29" |
| Šířka pláště | 2.25 ʺ |
| Stojánek | ne |
| Retro | ne |
| Určeno pro seniory | ne |
| Určení | dámské |
| Hmotnost | 12.50 kg |
| Rok | 2026 |