Minipumpa inSPORTline Bannia AKCE
129 Kč
149 Kč
Produkty v porovnávači
Dámské horské kolo 4EVER Yoga Coral Lady 29" je krásné a spolehlivé horské kolo vyrobené cyklistkám na míru! S odlehčeným hliníkovým rámem a vzduchem odpruženou vidlicí SR SUNTOUR XCR32 AIR 100 RL bez problému zvládne i ten nejnáročnější trail.
O bezpečí za jízdy se pak starají kvalitní hydraulické kotoučové brzdy Shimano a odolné pláště SCHWALBE Smart Sam. Přehazovat můžete mezi 11 rychlostmi a maximálně se tak přizpůsobit jak terénu, tak svým schopnostem. Je to zkrátka skvělé horské kolo pro rychlou jízdu v náročném i mírném terénu.
Horské kolo 4EVER Yoga Coral Lady 29" nabízí skvělou průchodnost terénem, pohodlí i stabilitu díky kvalitní vidlici se 100 mm zdvihem, spolehlivým plášťům a pečlivě sladěným komponentům. Kolo je ideální pro sportovně laděné jezdkyně s ambicemi.
Naše tipy - mohlo by Vás zajímat:
Technický popis:
| rám | ALU NEW WM SHAPE ICR 6061 |
| vidlice | SR SUNTOUR XCR32 AIR 100 RL |
| velikost rámu | 15,5", 17,5" |
| převodník | SHIMANO CUES FC-U6000-1 11SPD 30T |
| středová osa | Integrated |
| řazení | SHIMANO CUES SL-U6000 11SPD |
| měnič | SHIMANO CUES RD-U6000 11SPD |
| počet převodů | 11 |
| vícekolečko | SHIMANO CS-LG400 11SPD 11-50T |
| řetěz | SHIMANO LG500 11SPD |
| brzdy | SHIMANO BR-MT200 (180/160) |
| brzdové páky | SHIMANO BL-MT201 |
| přední náboj | SHIMANO HB-TX505 |
| zadní náboj | SHIMANO FH-TX505 |
| ráfky | MACH1 NEO DISC 29" |
| pláště | SCHWALBE Smart Sam 29x2,1 |
| pedály | UNION SP-600 |
| řidítka | EXCLUSIVE sand blasted 720mm |
| představec | EXCLUSIVE sand blasted |
| sedlovka | EXCLUSIVE sand blasted |
| sedlo | SELLE ITALIA X3 LADY BOOST SF |
| hmotnost | 12.8 kg |
Obrázky mají pouze ilustrativní charakter.
| Materiál rámu | hliník |
|---|---|
| Brzdy | kotoučové |
| Typ kotoučové brzdy | hydraulická |
| Počet převodů | 11 |
| Typ řazení | páčkové |
| Odpružení | přední vidlice |
| Zdvih vidlice | 100 mm |
| Velikost kol | 29" |
| Šířka pláště | 2.10 ʺ |
| Stojánek | ne |
| Určeno pro seniory | ne |
| Určení | dámské |
| Hmotnost | 12.80 kg |
| Rok | 2026 |
Tento produkt již není v naší nabídce. Vyberte si prosím z alternativ níže!