Průhledná zátěžová podložka inSPORTline Proteko Clear 165x65x0,15 cm AKCE
449 Kč
549 Kč
Produkty v porovnávači
Manuálně ovládaný, gelové sedlo, magnetický brzdný systém, LCD displej, senzory v rukojetích, tichý chod, transportní kolečka. více
Barva: černá
Produkty označené jako "rozbaleno" nemusí být v originálním balení nebo krabice může jevit známky otevření. Produkt jako takový je však zcela nový a netrpí žádnou vadou. Ke zboží nejsou obvykle dodávány další bonusové produkty označené v popisu například jako "dárek zdarma". Na zboží se nevztahuje sleva 100 Kč na první nákup. Na zboží v sekci "rozbaleno" se automaticky vztahuje dvouletá záruka.
Recumbent inSPORTline Varis je rotoped s praktickou funkční výbavou za dobrou cenu. Konstrukce se stabilní oporou zad je vhodná pro uživatele se sníženou pohyblivostí nebo pro starší lidi, kteří se chtějí tréninkem udržovat stále v kondici.
Na stroj se nastupuje příjemně a bez překážek. Ergonomicky tvarované gelové sedlo pak má možnost horizontálního nastavení. Zaručuje tak komfortní sezení během cvičení. Pohodlí celého cvičení na stroji doplňují velké pedály s protiskluzovou úpravou.
Zátěžové kolo recumbentu o hmotnosti 5 kg s magnetickým brzdným systémem je manuálně ovládané a lze nastavit až 8 stupňů zátěže.
Recumbent inSPORTline Varis má zabudované dva senzory v rukojetích pro měření tepové frekvence uživatele. Velký a přehledný LCD displej computeru zobrazuje potřebné informace jako je čas, rychlost, vzdálenost, spálené kalorie i puls.
Tento stroj (v černé variantě) lze připojit k chytrému telefonu nebo tabletu pomocí Bluetooth a mobilní aplikace. Skrze ně pak můžete cvičení na stroji oživit o nové možnosti, jako například o jízdu na virtuální trati.
Díky těmto skvělým vlastnostem patří recumbent inSPORTline Varis mezi vyhledávané rotopedy, které jsou určené pro domácí využití.
Možnost propojení s mobilními aplikacemi skrze Bluetooth (pouze černá varianta) pro ovládání stroje ze smartphonu nebo tabletu:
Klíčové vlastnosti:
Technický popis:
| hmotnost zátěžového kola | 5 kg |
| ovládání zátěže | manuální |
| počet stupňů zátěže | 8 |
| brzdný systém | magnetický |
| volnoběh | ano |
| celkový počet programů | X |
| přednastavené programy | X |
| uživatelské programy | X |
| HRC program | X |
| WATT program | X |
| orientační test tělesné kondice (Recovery) | ne |
| změření množství tělesného tuku (Body Fat) | ne |
| manuální program | X |
| snímače tepové frekvence | ano |
| držák na lahev | ne |
| stojan na tablet | ne |
| transportní kolečka | ano |
| systém vyrovnání nerovností | ano |
| přijímač hrudního pásu | ne |
| hrudní pás součástí balení | ne |
| audio vstup | ne |
| sklápěcí konstrukce | ne |
| celkové rozměry stroje | d142 x š57 x v100,5 cm |
| rozměry ve sklopeném stavu | X |
| rozměry balení | d102 x š57 x v26 cm |
| maximální nosnost | 130 kg |
| maximální výška cvičence | 190 cm |
| hmotnost | 30 kg |
| zdroj napájení | 2xAA baterie |
| kategorie | HC (dle normy EN ISO 20957) |
| použití | domácí |
Obrázky mají pouze ilustrativní charakter.
Hodnocení: 4.7
zákazníků doporučuje
hodnocení uživatelů
Ověřený zákazník
Hodnoceno: 20. 2. 2019
Produkt zakoupen na www.insportline.hu
(automaticky přeloženo)
Koupil jsem si ho na pooperační rehabilitaci, kde cena nebyla zanedbatelná. Znám firmu, která ho vyrábí , zakoupil jsem jejich výrobek.
Dnes byl sestaven, mohl jsem ho pouze vyzkoušet, věřím, že bude dobrý pro účel, pro který jsem ho koupil.
| Hmotnost zátěžového kola (kg) | 5 kg |
|---|---|
| Hrudní pás součástí balení | ne |
| Ovládání zátěže | manuální |
| Maximální nosnost (kg) | 130 kg |
| Brzdný systém | magnetický |
| Displej | ano |
| Ergometr | ne |
| HRC program | ne |
| Měření rychlosti | ano |
| Měření času | ano |
| Měření vzdálenosti | ano |
| Měření spálených kalorií | ano |
| Měření tepové frekvence | ano |
| Počet stupňů zátěže | 8 |
| Snímače frekvence tepu v rukojetích | ano |
| Systém vyrovnání nerovností podlahy | ano |
| Kolečka pro snadné přemístění | ano |
| Horizontální nastavení sedla | ano |
| Vertikální nastavení sedla | ne |
| Délka | 142 cm |
| Šířka | 57 cm |
| Výška | 100.50 cm |
| Hmotnost | 30 kg |
| Maximální výška cvičence | 190 cm |
| Zdroj napájení | 2x AA baterie |
| Konstrukce | recumbent |
| Kategorie využití | domácí |
| Multimediální funkce | propojení s aplikacemi |
| Multimédia a aplikace | Zwift, Kinomap, FitShow |
| Interaktivita s aplikacemi | nemění odpor |
Tento produkt již není v naší nabídce. Vyberte si prosím z alternativ níže!