Minipumpa inSPORTline Bannia AKCE
129 Kč
149 Kč
Produkty v porovnávači
Lehký hliníkový rám, výborné jízdní vlastnosti, čelisťové brzdy, kvalitní komponenty. více
ZDARMA Dárek v hodnotě 1 889 Kč
Chytré hodinky inSPORTline Gradana
ZDARMA Dárek v hodnotě 465 Kč
Telly na 30 dní ZDARMAVelikost rámu: M (17", 160-175 cm)
Barva:
Zvolte variantu produktu
Zboží Vám doručíme zcela zdarma.
Horské kolo Cyclision Corph 8 MK-II 29" je vybaveno lehkým a pevným hliníkovým rámem Cyclision One Alutec s pevnější přední částí pro lepší stabilitu a přesnější řízení O pohodlí v terénu se stará odpružená vidlice SR SUNTOUR XCE 28 se zdvihem 100 mm, která zajišťuje kontrolu a komfort na nerovnostech i ve sjezdech.
Sada řazení z dílny Shimano s 21 převody zajišťuje přesné a rychlé řazení i v náročném terénu. Čelisťové brzdy Alhonga se postarají o ostré a spolehlivé zastavení, ať už jedete v dešti, bahně nebo na suchém asfaltu. Toto kolo je stavěné tak, aby vás podrželo – kdykoliv a kdekoliv.
Odolná kola s dvojitými hliníkovými ráfky a kvalitními náboji si poradí s terénem i městskými cestami. Spolehlivé pláště zajišťují dobrou přilnavost a jistotu na různých typech povrchu.
Pohodlí při jízdě podporují široká řídítka pro lepší kontrolu, příjemné rukojeti a komfortní sedlo s měkkým povrchem. Ať vyrazíte na sportovní vyjížďku nebo pohodovou projížďku po stezkách, kolo vám nabídne stabilitu, jistotu a pohodlí.
Naše tipy - mohlo by Vás zajímat:
Technický popis:
| rám | Cyclision one, Alutec, Tapered, C8 Weight 2200 g |
| vidlice | SR SUNTOUR XCE 28, 100mm, Coil spring |
| hlav.složení | Semi-integrated |
| střed.složení | Neco Cartridge (122.5mm) |
| kliky | Shimano, FC-TY301, 42x34x24T, 175MM |
| měnič | SHIMANO, TOURNEY RD-TY300 |
| řazení | SHIMANO, SL-M315, Rapidfire Plus |
| přesmykač | SHIMANO, TOURNEY, FD-TY300, 34.9mm |
| počet převodů | 21 |
| kazetové pastorky | SHIMANO, MF-TZ500-7, 7-SPEED, 14-28T |
| řetěz | KMC Z7, Gray-Brown 112L |
| brzdy | Alhonga, V-brake |
| náboje | Cyclision one 703, Alloy, 32 holes |
| ráfky | JHT, Alloy , Double layer, 32 holes |
| pláště | Chaoyang PHANTOM DRY 29x2.20; 27.5x2.20; ZIPPERING 26x2.10 |
| představec | Cyclision one, dám 28.6mm, bar bore 31.8mm, lenght 70mm |
| řídítka | Cyclision one, STEEL , dím 31.8mm, řasa 1.4T, width: XL/L/M 720mm; S 700mm; XS 660mm |
| sedlovka | Cyclision one, dím 30.9mm, lenght: XL/L/M 350mm; S/XS 300mm |
| sedlo | Cyclision one, 100% Polyurethane |
| pedály | Plastic 3 |
| rukojeti | Cyclision one, Basic |
| brzdové páky | SHIMANO, ST-EF41-7R, EZ-Fire Plus |
| příprava na zadní nosič | ano |
| hmotnost | Vážení kol neprobíhá podle žádného zavedeného standardu, kterého by se drželi všichni výrobci. Pro zjištění reálné váhy kola je třeba nechat ho zvážit přímo na prodejně. |
Obrázky mají pouze ilustrativní charakter.
Hodnocení: 5
zákazníků doporučuje
hodnocení uživatelů
Ověřený zákazník
Hodnoceno: 18. 5. 2026
Produkt zakoupen na inSPORTline.cz
Super
| Materiál rámu | hliník |
|---|---|
| Brzdy | čelisťové |
| Počet převodů | 21 |
| Odpružení | přední vidlice |
| Zamykatelnost odpružení | ano |
| Zdvih vidlice | 100 mm |
| Velikost kol | 29" |
| Šířka pláště | 2.20 ʺ |
| Typ řazení | páčkové |
| Teleskopická sedlovka | ne |
| Mullet | ne |
| Určení | pánské |
| Rok | 2024 |