Juniorské kolo KELLYS NAGA AIR BELT 20" je jízdní kolo, které kombinuje lehkost, výkon a styl. S odlehčeným 9" rámem, 20" koly a pohonem na řemen (namísto řetězu) je ideální pro mladé cyklisty, kteří chtějí posunout své dovednosti na další úroveň.
Skvělé jízdní vlastnosti zajišťuje otočné řazení se dvěma převody a odolné pláště Schwalbe umožňující plynulou jízdu na silnici i v mírném terénu. Komfort, bezpečnost a spolehlivost zajišťují kvalitní komponenty, včetně čelisťových brzd a ergonomického sedla.
Díky všem těmto vlastnostem je juniorské kolo KELLYS NAGA AIR BELT 20" oblíbené u všech náročnějších mladých cyklistů. Připravte se na nezapomenutelné cyklistické zážitky!
Naše tipy - mohlo by Vás zajímat:
- Nevíte si rady s výběrem správné velikosti a typu dětského kola? Více se dozvíte v našem rádci.
- Přečtěte si více o profesionálním garančním i pozáručním servise kol na našich prodejnách.
Kellys si vyhrazuje právo na změnu informací jako jsou specifikace produktů, výbavy, modelů, barev a materiálů.
Technický popis:
| rám | KELLYS Superlight double butted Aluminium alloy Junior 20", Belt Drive System |
| velikost rámu | 9" |
| vidlice | Aluminium alloy |
| hlav.složení | semi-integrated |
| střed.složení | cartridge (110mm) |
| kliky | Belt Drive System crankset (52T) - délka 120 mm |
| řazení | Automatic Shift, 2-speed |
| počet převodů | 2 |
| kazetové pastorky | 28T |
| řetěz | Rubber / Carbon belt |
| brzdy | TEKTRO V-brake |
| brzdové páky | TEKTRO |
| náboje | alloy / STURMEY-ARCHER A2 Compact Automatic 2-speed Internal Geared Hub (20 děr) |
| ráfky | KLS 406x19 (20 děr) |
| pláště | SCHWALBE Little Joe 50-406 (20"x2.0) K-Guard, folding |
| představec | integrovaný BarStem - diam 28.6 mm / délka 40 mm |
| řídítka | integrated - šířka 560 mm |
| sedlovka | alloy - diam 27.2 mm / délka 250 mm |
| sedlo | SELLE ROYAL Explora Junior |
| pedály | plastic |
| výplet kola | steel black |
| rukojeti | kraton |
| další výbava | zvonek |
| hmotnost | 7,38 kg |
Obrázky mají pouze ilustrativní charakter.