Sada blatníků inSPORTline Bikobran 27,5"-29" AKCE
329 Kč
349 Kč
Produkty v porovnávači
Zažijte ideální spojení stylu a výkonu s dámským horským kolem KELLYS VANITY X50 29"!
Toto kolo je navrženo speciálně pro ženy, které chtějí zdolávat traily s lehkostí a elegancí. Hliníkový rám s geometrií Lady Sport zajišťuje pohodlnou a efektivní jízdu, ať už se vydáte kamkoli. Vidlice SR SUNTOUR XCM32 NLO DS s 100 mm zdvihu a funkcí Speed Lockout poskytuje skvělou kontrolu a pohodlí na každém povrchu.
Díky kvalitním komponentům značky Shimano a řazení Shimano Cues SL-U4010-9R Rapidfire Plus máte k dispozici 8 převodů pro plynulou a přesnou změnu rychlosti. Hydraulické kotoučové brzdy zajišťují jisté a spolehlivé brzdění za každého počasí.
Pláště WTB Ranger Comp poskytují vynikající trakci a stabilitu, zatímco sedlo KLS Ebony Women a ergonomické rukojeti KLS Advancer zaručují pohodlí i při dlouhých jízdách. Kolo je také vybaveno přípravou pro stojánek a zadní nosič, což zvyšuje jeho praktičnost.
Připravte se na nezapomenutelné zážitky z jízdy s kolem Kellys Vanity X50, které přináší styl, komfort a hlavně výkon!
Naše tipy - mohlo by Vás zajímat:
Kellys si vyhrazuje právo na změnu informací jako jsou specifikace produktů, výbavy, modelů, barev a materiálů.
Technický popis:
| rám | KELLYS KLC 29" - Lady Sport Geometry, 1.5" tapered HT |
| velikost rámu | M (16", 410mm), L (18", 460mm) |
| vidlice | SR SUNTOUR XCM32 NLO DS (29"), 100 mm, coil / Speed Lockout |
| hlav.složení | 1.5" semi-integrated |
| střed.složení | cartridge (122mm) |
| kliky | PROWHEEL (32T) - délka 170 mm (M), 175 mm (L) |
| měnič | SHIMANO Essa U2000 (direct mount) |
| řazení | SHIMANO Cues SL-U4010-9R Rapidfire Plus |
| počet převodů | 8 |
| kazetové pastorky | SHIMANO CS-HG400-8 (11-45T) |
| řetěz | KMC Z8 |
| brzdy | SHIMANO MT200 Hydraulic Disc |
| náboje | SHIMANO QC300 Disc Center Lock (32 děr) |
| ráfky | KLS Draft 23 Disc 622x23 (32 děr) |
| pláště | WTB Ranger Comp 55-622 (29"x2.25) |
| představec | KLS Active - diam 28.6 mm / bar bore 31.8 mm / 8° / délka 60 mm (M), 70 mm (L) |
| řídítka | KLS Active RiseBar - diam 31.8 mm / rise 18 mm / šířka 720 mm (M - L) |
| sedlovka | KLS Active - diam 30.9 mm / délka 400 mm (M - L) |
| sedlo | KLS Ebony Women |
| pedály | plast |
| výplet kola | steel |
| rukojeti | KLS Advancer |
| brzdové kotouče | 160mm front / 160mm rear |
| brzdové páky | SHIMANO BL-MT200 |
| příprava pro stojánek | otvory s roztečí 40 mm na zadní stavbě |
| příprava na zadní nosič | ano |
| hmotnost | Vážení kol neprobíhá podle žádného zavedeného standardu, kterého by se drželi všichni výrobci. Pro zjištění reálné váhy kola je třeba nechat ho zvážit přímo na prodejně. |
Obrázky mají pouze ilustrativní charakter.
| S nízkým nástupem | ne |
|---|---|
| Materiál rámu | hliník |
| Brzdy | kotoučové |
| Typ kotoučové brzdy | hydraulická |
| Počet převodů | 8 |
| Typ řazení | páčkové |
| Odpružení | přední vidlice |
| Zdvih vidlice | 100 mm |
| Velikost kol | 29" |
| Šířka pláště | 2.25 ʺ |
| Stojánek | ne |
| Retro | ne |
| Určeno pro seniory | ne |
| Určení | dámské |
| Rok | 2026 |
Tento produkt již není v naší nabídce. Vyberte si prosím z alternativ níže!