Průhledná zátěžová podložka inSPORTline Proteko Clear 120x65x0,15 cm AKCE
349 Kč
399 Kč
Produkty v porovnávači
Ideální společník pro domácí trénink, který kombinuje pohodlí, moderní technologie a zábavu. Nabízí plynulý chod, multimediální funkce a propojení s fitness aplikacemi. více
Servis u zákazníka patří mezi naši nejoblíbenější službu. V případě poruchy totiž nemusíte zboží s tímto benefitem pracně rozebírat, balit a posílat k nám. Naši profesionální servisní technici přijedou přímo k Vám a veškeré opravy budou provádět u Vás doma. Po celé České republice máme 36 servisních míst, proto jsme schopni reklamaci vyřídit rychle, efektivně a profesionálně. Pro objednání servisu stačí vyplnit elektronický servisní formulář.
Montáže strojů jsou rozděleny do tří skupin podle časové a technické náročnosti. V případě objednání montáže se s Vámi automaticky spojí telefonicky jeden z našich kvalifikovaných techniků a po dohodě provede montáž. Levnější stroje většinou zvládnete smontovat svépomocí, ale pokud si přeci jen nevěříte nebo se tím nechcete zabývat, můžete si objednat placenou montáž naším odborným technikem.
Na vybrané produkty - fitness trenažéry - s cenou nad 3 990 Kč Vám nabízíme nadstandardní záruku 10 let! To si můžeme dovolit jen proto, že jsme si kvalitou našich produktů jistí!
Zboží Vám doručíme zcela zdarma.
Výhodné financování vašeho nákupu. Svou platbu můžete rozdělit do několika splátek a nezaplatit ani o korunu navíc! Během objednávky vyberte platbu na splátky Inbank / ESSOX a následně na stránkách úvěrové společnosti zvolíte produkt - splátky bez navýšení.
Garantujeme vám vrácení peněz u zboží zakoupeného přes náš eshop ve lhůtě do 30 dní, a to v případech, kdy Vám zboží velikostně nesedí nebo nevyhovuje.
Produkty v druhé jakosti jsou 100% funkční, ovšem mají určitou drobnou vadu, která však nemá žádný vliv na samotnou funkčnost výrobku. Každý výrobek je zkontrolován servisním technikem a až poté uvolněn k prodeji. Zboží nemusí být v originálním balení nebo krabice může jevit známky otevření. Ke zboží nejsou obvykle dodávány další bonusové produkty označené v popisu například jako "dárek zdarma". Na zboží se automaticky vztahuje dvouletá záruka.
Rotoped inSPORTline ZenBike 600 – chytrý parťák, který s vámi drží krok a ještě vám naservíruje porci zábavy při každém šlápnutí!
Spojuje pohodlí, moderní technologie a plynulý trénink v jednom balíčku. Díky elektronickému ovládání zátěže s 32 úrovněmi a 7 kg setrvačníku se můžete spolehnout na hladký chod i tichý provoz, ať už šlapete jen na rozehřátí, nebo se rozhodnete pokořit virtuální kopec. Magnetický brzdný systém zaručí přesné a jemné nastavení odporu, takže vaše jízda bude vždy přesně podle vašeho tempa.

Smart konzole přináší úplně nový rozměr domácího tréninku. Nabízí funkci zrcadlení obrazovky mobilu, podporu češtiny, slovenštiny i polštiny, připojení k wi-fi a zábavní programy, které trénink promění v příjemně strávený čas. Navíc umožňuje připojit Bluetooth sluchátka a sledovat třeba Netflix nebo YouTube, aniž byste rušili okolí – šlápnete do pedálů a seriál běží spolu s vámi!

inSPORTline ZenBike 600 vás nenechá v tréninku tápat. K dispozici máte HRC režim pro optimální tepovou frekvenci, WATT program pro přesné výkonové cíle i klasické uživatelské a přednastavené programy. Díky vestavěnému přijímači hrudního pásu (Bluetooth) můžete sledovat svůj tep v reálném čase. A pokud chcete, stroj zvládne odpor až 285 W při 60 otáčkách – pro ty, co se rádi zapotí.

Na rotoped naskočíte snadno a bezpečně – nízký nástup ocení každý, kdo chce mít komfortní start i při omezené pohyblivosti. Ergonomické sedlo si přizpůsobíte přesně podle svých potřeb, ať už jde o výšku nebo vzdálenost. Díky promyšlené konstrukci se budete cítit pohodlně i při delším tréninku, bez zbytečného namáhání zad a kloubů.

Díky integrovanému Bluetooth si inSPORTline ZenBike 600 rozumí s aplikacemi jako Zwift, Kinomap nebo FitShow. Můžete závodit s přáteli, projíždět světové trasy nebo se nechat vést virtuálním trenérem. USB port navíc umožní nabíjet mobilní telefon, takže vám energie nikdy nedojde – minimálně mobilu ne.
Možnost propojení s mobilními aplikacemi skrze Bluetooth pro trénink a ovládání stroje z mobilu nebo tabletu:

Klíčové vlastnosti:
Technický popis:
| hmotnost zátěžového kola | 7 kg |
| ovládání zátěže | elektronické |
| počet stupňů zátěže | 32 |
| maximální odpor při 60 otáčkách/min | 285 W |
| brzdný systém | magnetický |
| volnoběh | ano |
| celkový počet programů | 12 |
| přednastavené programy | ano |
| uživatelské programy | ano |
| HRC program | ano |
| WATT program | ano |
| manuální program | ano |
| snímače tepové frekvence | ano |
| držák na lahev | ano |
| stojan na tablet | ano |
| transportní kolečka | ano |
| systém vyrovnání nerovností | ano |
| přijímač hrudního pásu | ano, pro Bluetooth |
| hrudní pás součástí balení | ne |
| audio vstup | ano |
| sklápěcí konstrukce | ne |
| celkové rozměry stroje | d115 x š50 x v146 cm |
| maximální nosnost | 150 kg |
| maximální výška cvičence | 200 cm |
| hmotnost | 48 kg |
| příkon | 27 W |
| zdroj napájení | adaptér 9V / 3A |
| kategorie | HA (EN ISO 20957) |
| použití | domácí použití |
Obrázky mají pouze ilustrativní charakter.
Hodnocení: 4.8
zákazníků doporučuje
hodnocení uživatelů
Dušan Marek
Hodnoceno: 10. 4. 2026
Produkt zakoupen na inSPORTline.sk
Po počiatočnom probléme s prihlasovaním Wi-fi siete (vyriešené technikmi) zatiaľ celková spokojnosť. Po 15 rokoch mením rotopéd Quiet od Insportlainu. ZenBike 600 je neporovnateľne lepší. Dúfam, že vydrží roky ako predošlí zakúpený rotoped
Možnosť vytvorenia veľa vlastných programov v samotnej konzole + ďalšie cez vstavané aplikácie. Vysoký rozsah záťaží.
Asi 28 cm hranol pod sedlom vyzeral na väčší posun sedla.
Je len asi 5cm. Nemusí to vyhovovať všetkým postavám
| Hmotnost zátěžového kola (kg) | 7 kg |
|---|---|
| Hrudní pás součástí balení | ne |
| Ovládání zátěže | elektronické |
| Maximální nosnost (kg) | 150 kg |
| Brzdný systém | magnetický |
| Displej | ano |
| Ergometr | ano |
| HRC program | ano |
| Počet programů | 12 |
| Měření rychlosti | ano |
| Měření času | ano |
| Měření vzdálenosti | ano |
| Měření spálených kalorií | ano |
| Měření tepové frekvence | ano |
| Počet stupňů zátěže | 32 |
| Snímače frekvence tepu v rukojetích | ano |
| Systém vyrovnání nerovností podlahy | ano |
| Kolečka pro snadné přemístění | ano |
| Vertikální nastavení sedla | ano |
| Horizontální nastavení sedla | ano |
| Délka | 115 cm |
| Šířka | 50 cm |
| Výška | 146 cm |
| Hmotnost | 48 kg |
| Maximální výška cvičence | 200 cm |
| Zdroj napájení | síťový adaptér |
| Konstrukce | klasická |
| Kategorie využití | domácí |
| Modelová řada | Zen |
| Multimediální funkce | obrazovka s aplikacemi |
| Multimédia a aplikace | Kinomap, Zwift, Netflix, FitShow, Youtube, Prime Video, Facebook, X (Twitter), Instagram, Spotify |
| Interaktivita s aplikacemi | mění odpor |