Průhledná zátěžová podložka inSPORTline Proteko Clear 140x70x0,15 cm AKCE
429 Kč
490 Kč
Produkty v porovnávači
Luxusní domácí trenažer s řadou profilových programů, HRC funkcí a hlavně Bluetooth připojením k mobilním aplikacím i hrudnímu pásu! více
Produkty v druhé jakosti jsou 100% funkční, ovšem mají určitou drobnou vadu, která však nemá žádný vliv na samotnou funkčnost výrobku. Každý výrobek je zkontrolován servisním technikem a až poté uvolněn k prodeji. Zboží nemusí být v originálním balení nebo krabice může jevit známky otevření. Ke zboží nejsou obvykle dodávány další bonusové produkty označené v popisu například jako "dárek zdarma". Na zboží se automaticky vztahuje dvouletá záruka.
Eliptický trenažer inSPORTline ZenStride 300 je chytrý tréninkový stroj, se kterým se z obýváku můžete přesunout na jakékoliv místo na světě! Poslouží vám k tomu mobilní aplikace, které nabízí propracované tréninkové režimy i videa z běžeckých tras v exotických destinacích pro váš smartphone nebo tablet. Dále se můžete těšit na 12 profilových programů, HRC funkci pro udržení optimální tepové frekvence i přijímač pro hrudní pás na Bluetooth.
Konstrukce s magnetickým brzdným systémem a zátěžovým kolem o hmotnosti 7 kg zajišťuje plynulý a tichý chod. Na přehledném digitálním displeji pak můžete sledovat měřené hodnoty v průběhu tréninku, stejně tak jako grafické znázornění profilu zátěže. Můžete si zde také uložit osobní hodnoty pro 4 různé uživatele - to proto, aby trenažer dokázal vypočítat vaši optimální tepovku i míru zotavení po tréninku.
S eliptikalem inSPORTline ZenStride 300 se tak zaručeně dostanete do top formy, a to zábavným způsobem, který je navíc šetrný k vašim kloubům!


Krossový trenažer nabízí 12 přednastavených programů s různými režimy obtížnosti. Zároveň je doplněn o speciální programy, jako je oblíbený HRC program, který přizpůsobuje zátěž optimální tepové frekvenci - měření tepové frekvence pak funguje na principu přidržení snímačů tepu v rukojetích nebo za pomoci Bluetooth hrudního pásu. V neposlední řadě stroj disponuje také programem pro orientační test kondice Recovery.

V mobilní aplikaci si na mapě můžete nastavit kteroukoli trasu na světě! Zátěž eliptikalu navíc kopíruje průběh převýšení a zážitek je o to autentičtější. Aplikace samozřejmě dále nabízí i ovládání funkcí stroje přímo z mobilu či tabletu, stejně tak jako zálohování tréninkových dat a možnost využití intervalových programů.
Možnost propojení s mobilními aplikacemi skrze Bluetooth pro trénink a ovládání stroje ze smartphonu nebo tabletu:

Klíčové vlastnosti:
Technický popis:
| hmotnost zátěžového kola | 7 kg |
| ovládání zátěže | elektronické |
| počet stupňů zátěže | 16 |
| rozteč nášlapů (krajů pedálů / středů pedálů) | 20 cm / 34 cm |
| délka kroku | 40 cm |
| celkový počet programů | 16 |
| přednastavené programy | 12 |
| uživatelské programy | ano |
| HRC program | ano |
| WATT program | ano |
| funkce Recovery | ano |
| manuální program | ano |
| snímače tepové frekvence | ano |
| stojan na tablet | ano |
| držák na lahev | ano |
| přijímač hrudního pásu | ano, pro hrudní pás na Bluetooth |
| hrudní pás součástí balení | ne |
| transportní kolečka | ano |
| systém vyrovnání nerovností | ano |
| celkové rozměry | d135 x š69 x v157 cm |
| rozměry balení | 127 x 38 x 65 cm |
| maximální výška cvičence | bez omezení |
| maximální nosnost | 150 kg |
| hmotnost | 53 kg |
| brzdný systém | magnetický |
| příkon | 18 W |
| zdroj napájení | AC adaptér 9V, 2A |
| kategorie | HC (dle EN957) |
| použití | domácí |
Obrázky mají pouze ilustrativní charakter.
Hodnocení: 4.9
zákazníků doporučuje
hodnocení uživatelů
Ověřený zákazník
Hodnoceno: 24. 3. 2026
Produkt zakoupen na inSPORTline.cz
zatím dobré
| Hmotnost zátěžového kola (kg) | 7 kg |
|---|---|
| Umístění zátěžového kola | vzadu |
| Délka kroku (cm) | 40 cm |
| Rozteč nášlapů (cm) | 20 cm |
| Maximální nosnost (kg) | 150 kg |
| Ovládání zátěže | elektronické |
| Počet stupňů zátěže | 16 |
| Brzdný systém | magnetický |
| Ložiska v kloubových spojích | valivá ložiska |
| Kolečka pro snadné přemístění | ano |
| Systém vyrovnání nerovností podlahy | ano |
| Snímače frekvence tepu v rukojetích | ano |
| Podsvícený displej | ano |
| Měření rychlosti | ano |
| Měření vzdálenosti | ano |
| Měření času | ano |
| Měření spálených kalorií | ano |
| Měření tepové frekvence | ano |
| HRC program | ano |
| Maximální výška cvičence | bez omezení |
| Délka | 135 cm |
| Šířka | 69 cm |
| Výška | 157 cm |
| Skládací | ne |
| Hmotnost | 53 kg |
| Kategorie využití | domácí |
| Hrudní pás součástí balení | ne |
| Bluetooth | ano |
| USB | ano |
| Reproduktory | ne |
| Multimediální funkce | propojení s aplikacemi |
| Multimédia a aplikace | Zwift, Kinomap, iC+ Training |
| Interaktivita s aplikacemi | mění odpor |
| Modelová řada | Zen |
Tento produkt již není v naší nabídce. Vyberte si prosím z alternativ níže!