Alarm se zadním světlem inSPORTline Jolty AKCE
499 Kč
799 Kč
Produkty v porovnávači
Ideální kolo pro jízdu ve městě, hliníkový rám, přední a zadní světlo, nadmíru vhodné pro dospělé a seniory. více
ZDARMA Dárek v hodnotě 1 889 Kč
Chytré hodinky inSPORTline Gradana
ZDARMA Dárek v hodnotě 465 Kč
Telly na 30 dní ZDARMAVelikost rámu: 17" (155-175 cm)
Zboží Vám doručíme zcela zdarma.
Městské kolo KELLYS AVERY 10 26" vás zaujme klasickým líbivým designem a bohatou výbavou, kterou oceníte na projížďce do práce, obchodu či běžné cesty po městě.
Tento nadčasový kousek disponuje 26" koly, kvalitními plášti Mitas a krytem řetězu pro vaši maximální bezpečnost při jízdě. Mezi jeho největší přednosti patří lehký hliníkový rám, komfortní sedlo a stabilní stojan pro držení kola. V každodenním provozu přijde vhod i praktický zvonek a přední a zadní světlo.
Pohodlnou přepravu věcí vám zajistí zadní nosič s pevnou konstrukcí. Městské kolo KELLYS AVERY 10 26" využijí zejména dospělí a senioři pro běžné cesty po městě nebo na nákupy.
Naše tipy - mohlo by Vás zajímat:
Kellys si vyhrazuje právo na změnu informací jako jsou specifikace produktů, výbavy, modelů, barev a materiálů.
Technický popis:
| rám | KELLYS Aluminium alloy monotube 26 |
| velikost rámu | S (430mm) |
| vidlice | hi-ten unicrown (threaded steerer) |
| hlav.složení | semi-integrated (threaded) |
| střed.složení | cartridge (116mm) |
| kliky | PROWHEEL (38T) - length 170mm |
| řazení | SHIMANO Nexus SL-3S42E Revoshift |
| počet převodů | 3 |
| řetěz | KMC Z6 (98 links) |
| brzdy | APSE V-brake / SHIMANO nášlapná brzda |
| brzdové páky | TEKTRO |
| náboje | alloy / SHIMANO Nexus 3C41 Inter-3 (36 holes) |
| ráfky | KELLYS Event 559x19 (36 holes) |
| pláště | MITAS Cobra 50-559 (26x1.90) |
| představec | ZOOM - diam 25.4mm / 25° / length 80mm |
| řídítka | steel RiseBar - diam 25.4mm / rise 160mm / width 670mm |
| sedlovka | KALLOY suspension - diam 27.2mm / length 300mm |
| sedlo | SELLE ROYAL Freedom Royalgel |
| pedály | VP NonSlip - plastic |
| doplňky | zadní nosič, zvonek, kryt řetězu, stojan |
| výplet kola | steel |
| rukojeti | KLS Wave 2Density ergonomic |
| přední osvětlení | LED battery |
| zadní osvětlení | BÜCHEL Champs Elysees LED battery |
| blatníky | RPZ |
| pastorky | SHIMANO for internal hub 20T |
| hmotnost | 14 kg |
Obrázky mají pouze ilustrativní charakter.
| S nízkým nástupem | ano |
|---|---|
| Materiál rámu | hliník |
| Brzdy | čelisťová + torpédo |
| Počet převodů | 3 |
| Typ řazení | otočné |
| Odpružení | nemá |
| Velikost kol | 26" |
| Šířka pláště | 1.90 ʺ |
| Přední světlo | ano |
| Blatníky | ano |
| S košíkem | ne |
| S nosičem | ano |
| Stojánek | ano |
| Retro | ne |
| Určeno pro seniory | ano |
| Určení | pánské, dámské |
| Hmotnost | 14 kg |
| Rok | 2026 |