Balanční a masážní podložka na chodidla inSPORTline Uossia
229 Kč
skladem
Produkty v porovnávači
Víceúčelová a robustní podložka, vhodná pro děti i dospělé, pumpička v balení. více
U zboží platí klasická zákonná záruční lhůta 2 roky.
Chtěli byste si pořídit něco, po čem toužíte, ale zaplatit třeba až po výplatě? Nebo si chcete zkrátka zboží před zaplacením prohlédnout, ale nechce se Vám do kamenné prodejny? U nás to není žádný problém. Při nákupu zboží do celkové hodnoty 5 000 Kč máte možnost odložit si platbu až na 30 dní. Stačí v nákupním košíku zvolit možnost "Vyzkouším doma a platím za 30 dní". Jako bonus nezaplatíte ani korunu navíc.
Balanční podložka inSPORTline Donut Ball ve tvaru velké americké koblihy je všestranná fitness pomůcka, vhodná pro aerobní a balanční cvičení.
Napomáhá k rozvoji koordinace pohybu, aktivizaci a posílení stabilizačních svalových partií, uložených v hlubších vrstvách, které se jinak procvičují velmi obtížně. Metoda balančního cvičení napomáhá při odstraňování bolestí zad, kloubů a dochází při ní ke zpevnění celého těla.
Balanční podložku inSPORTline Donut Ball lze rovněž použít ke cvičení v lehu, k protahování jednotlivých svalových oblastí, nebo pouze jako pomůcku pro správné držení těla při sezení. Podložka je mimo jiné vhodná k rozvoji motorických dovedností dětí.
Technický popis:
Obrázky mají pouze ilustrativní charakter.
Hodnocení: 4.8
zákazníků doporučuje
hodnocení uživatelů
Ověřený zákazník
Hodnoceno: 18. 10. 2017
Produkt zakoupen na inSPORTline.cz
viz výhoda
cvičení s donutem upevňuje zádové svalstvo
| Průměr | 50 cm |
|---|---|
| Maximální nosnost (kg) | 150 kg |
| Výška | 25 cm |
| Pumpička součástí balení | ano |
| Hmotnost | 0.60 kg |
| Masážní bodlinky | ne |
| Materiál | PVC |
| Typ podložky | Celogumová |