Gymnastické kruhy inSPORTline CF020
699 Kč
sklademProdukty v porovnávači
Měkká žíněnka s opravdu velkou tloušťkou, vhodná pro pády a dopady i z vyšších míst, odolná, kvalitní zpracování a dlouhá životnost. více
Zboží Vám doručíme zcela zdarma.
Výhodné financování vašeho nákupu. Svou platbu můžete rozdělit do několika splátek a nezaplatit ani o korunu navíc! Během objednávky vyberte platbu na splátky Inbank / ESSOX a následně na stránkách úvěrové společnosti zvolíte produkt - splátky bez navýšení.
U zboží platí klasická zákonná záruční lhůta 2 roky.
Garantujeme vám vrácení peněz u zboží zakoupeného přes náš eshop ve lhůtě do 30 dní, a to v případech, kdy Vám zboží velikostně nesedí nebo nevyhovuje.
Gymnastická žíněnka inSPORTline Suarenta T25 je profesionální žíněnka vhodná pro skoky z výšky, nebezpečné dopady, zkrátka všude, kde hrozí poranění způsobené cvičením. Vysokou kvalitu zaručují použité materiály, které jsou odolné a pevné. Speciální materiál potažený polyvinylchloridem zabraňuje protržení, je zdravotně nezávadný, voděodolný a zaručuje dlouholetou životnost. Tento materiál se mnohdy používá u produktů, které čelí extrémním podmínkám, jako jsou boxovací pytle, profesionální stany či horolezecké a záchranné vybavení. Zanedbány nebyly ani použité nitě - jsou vysoce odolné vůči trhání a nijak nepoškozují samotný materiál.
Gymnastická žíněnka inSPORTline Suarenta T25 je plněna pěnou s tuhostí 25 kg/m3, je tedy velmi měkká a v kombinaci s velkou tloušťkou 40 cm je optimální i pro pády a dopady z vyšších míst a na kteroukoliv část těla. Při akrobatickém sportování je bezpečnost na prvním místě, ať už se jedná o gymnastiku nebo jiné náročné disciplíny. Svou odolností a tuhostí je ideální i pro děti a domácí cvičení. S gymnastickou žíněnkou inSPORTline Suarenta T25 dopadnete vždy do měkkého.
Technický popis:
Materiál | Plawil |
---|---|
Výplň | Pěna |
Tloušťka | 40 cm |
Délka | 200 cm |
Šířka | 90 cm |